Main Menu

Cena za 300mbit

Založil adampulec, Červen 17, 2005, 08:16:50 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

adampulec

z důvodu, že jsem uzavřel sázku, si dovoluji požádat o sdělení této informace:

zda měsíční poplatek za poskytování připojení o rychlosti 300mbit bude nižší než 100.000Kč

díky  :)

Belerby

viz web...

nebudeme nakupovat konektivitu o rychlosti 300 MBit/s za paušální částku - výsledná částka má paušální a variabilní složky. V té paušální složce ceny je kromě jiných služeb zahrnut určitý podíl konektivity. Odběr konektivity nad tímto podílem bude zpoplatněn dle skutečně přeneseného objemu dat. Díky tomu můžeme průběžně navyšovat/používat konektivitu až do 300 MBit/s dle okamžitých potřeb bez nutnosti uzavírat novou smlouvu.

Cena je tedy pohybliva...
nelze predem presne stanovit...
Pij beer, at je meer *22*

Lukas

Citace: "adampulec"z důvodu, že jsem uzavřel sázku, si dovoluji požádat o sdělení této informace:

zda měsíční poplatek za poskytování připojení o rychlosti 300mbit bude nižší než 100.000Kč

díky  :)

myslim ze kdyz budes sledovat nas ucet tak se tam kazdy mesic neco takoveho objevi...

xtom

Citace: "adampulec"z důvodu, že jsem uzavřel sázku, si dovoluji požádat o sdělení této informace:

zda měsíční poplatek za poskytování připojení o rychlosti 300mbit bude nižší než 100.000Kč

díky  :)

Tato otazka neni rozhodnutelna, neni pravda odpoved "ano" ani "ne", nelze tedy rozhodnout o tom, zda jsi vyhral nebo nevyhral sazku.  :lol:

adampulec

a bude nižší než 200.000 ?  :?

Belerby

Citace: "adampulec"a bude nižší než 200.000 ?  :?

To prece nejde rict kdyz cena bude pohybliva, stejne jako rychlost...
Si holt budes muset pockat a sledovat...
Pij beer, at je meer *22*

K5

na otázku, zda-li bude cena za 300 Mbit/s nižší, než 200 000 Kč lze odpovědět: NEBUDE (za předpokladu, že linka pojede celý měsíc rychlostí 300 Mbit/s)

adampulec

no tak to je problém  :shock:

teď opravdu nevim jak vyhrát..
já jsem tvrdil 150.000, ten se kterym jsem se vsadil 400.000
tudíž vyhraju já, pokud cena bude pod 275.000 ale to že jednou bude třeba vyšší a jednou nižší tak s tim jsem nepočítal :)

Belerby

Citace: "adampulec"no tak to je problém  :shock:

teď opravdu nevim jak vyhrát..
já jsem tvrdil 150.000, ten se kterym jsem se vsadil 400.000
tudíž vyhraju já, pokud cena bude pod 275.000 ale to že jednou bude třeba vyšší a jednou nižší tak s tim jsem nepočítal :)

no jo, si chtelo precist taky clanek ;o)))

A o co ste se vsadili ?  :D
Pij beer, at je meer *22*

xtom

Citace: "adampulec"no tak to je problém  :shock:

teď opravdu nevim jak vyhrát..
já jsem tvrdil 150.000, ten se kterym jsem se vsadil 400.000
tudíž vyhraju já, pokud cena bude pod 275.000 ale to že jednou bude třeba vyšší a jednou nižší tak s tim jsem nepočítal :)

vyhral jsi, sice je cena pohybliva, ale vzdy bude mensi nez 275 tisic Kc.