nastavení OvisLinku

Založil hafca, Červen 18, 2005, 11:39:37 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

Dekuji Hafcovi(resp.vsech ,kteri se podileli;) za navod.Hodne mi pomohl pri "aktivaci" Ovislinku 5460 :)

Chtel bych se vsak podelit o zkusenosti s nastavenim 5460(nevim ,jestli je to stejny u 1120)
Tyka se https://gomen/twiki/bin/view/Navody/NastaveniOvislinku
Bod 3:
kde se pise: "Vybereme položku Protokol sítě TCP/IP a poté vlastnosti. ... Zaškrtnete položku ,,Použít následující adresu IP" a do políček vepíšete 192.168.100.251"
To delat nemusime,staci pouzit sluzbu DHCP(coz je zakladni nastaveni sitove karty) a Ovis nam priradi nejakou tu IP adresu.
Bod 6:
Uzivatelsky jmeno nenastavujeme ,je "admin" (Dekuji Tomovi712 :)
Nastavuje se jenom heslo.

Jinak warm boot Ovise je http://IPovislinka/reboot.asp ( viz www.Klfree.net )

Watchdog jsem nezkousel ,protoze se ve clanku o Ovisovi 5460 na klfree.net psalo ,ze se pritom zasekava. :cry:

DrJ3kyll

Citace: "fstembera"
kde se pise: "Vybereme položku Protokol sítě TCP/IP a poté vlastnosti. ... Zaškrtnete položku ,,Použít následující adresu IP" a do políček vepíšete 192.168.100.251"
To delat nemusime,staci pouzit sluzbu DHCP(coz je zakladni nastaveni sitove karty) a Ovis nam priradi nejakou tu IP adresu.

Watchdog jsem nezkousel ,protoze se ve clanku o Ovisovi 5460 na klfree.net psalo ,ze se pritom zasekava. :cry:

Dej si pozor, aby to DHCP nepridelovalo i dovnitr site klfree, to by se pak nekomu  nemuselo libit - rozumej spravci.

Jo? ukazes mi prosim, kde se to pise?

tom712

Citace: "fstembera"Watchdog jsem nezkousel ,protoze se ve clanku o Ovisovi 5460 na klfree.net psalo ,ze se pritom zasekava. :cry:
Mně nepříde že se zasekává...

Akorát pak nejde SiteSurvey  :? - musim se znova přihlásit aby šla

Vůbec je dobrý při nastavování vyprázdnit cash browseru a cookies. Teda nastavit to, vyprázdnit a znova se na to podívat - občas něco zustane na původní hodnotě.
Citace: "Dr"Jo? ukazes mi prosim, kde se to pise?
Advanced settings - Tady najdete další nastavení radiové části zařízení – především výkon a přibývá zde další důležitá funkce – watchdog – který po nastavené době (1-60minut) zjišťuje dostupnost zařízení na zadané IP adrese, pokud se mu to nezdaří, resetuje zařízení. Bohužel při testování této funkce se opakovaně stalo, že se zařízení zaseklo.

Citace: "DrJ3kyll"Dej si pozor, aby to DHCP nepridelovalo i dovnitr site klfree, to by se pak nekomu  nemuselo libit - rozumej spravci.
DHCP jsem pouzil "jenom" pri prvnim nastaveni.
Je to puvodni nastaveni Ovise v modu AP ,takze kdyz mod zmenim na client ,tak se DHCP vypne. :wink: