2003-07-07 Vznik Sdružení Klfree.net

Založil K5, Červenec 10, 2005, 02:39:33 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

K5

Připomínám, že jako Sdružení za sebou máme už dva roky úspěšné činnosti :D

jo

Připravujeme zprávu o činnosti, kde shrneme všechny události za poslední
dva roky našeho fungování.

Mr.Gespant

hehe... ted ses k tomu zavazal verejne, takze to budes muset konecne udelat... :lol:
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

jo


BlackSUN

A já připomínám, že vy za sebou nemáte ani rok.. Bez jiných lidí by tu net nebyl, ne bez vás..

K5

tady je zas někdo moc chytrej a neumí počítat

Docent

Citace: "BlackSUN"A já připomínám, že vy za sebou nemáte ani rok.. Bez jiných lidí by tu net nebyl, ne bez vás..
Jestli by se to taky nedalo říct tak, že s těmahle lidma od začátku by byl net někde jinde a ještě by sdružení mělo k dobru cca půl milionu, ne  :twisted: ?
S(tB)eznam - nic horšího neznám!
... vlastně ano, cenzora v KlFree :-(.

BlackSUN

Citace: "Docent"Jestli by se to taky nedalo říct tak, že s těmahle lidma od začátku by byl net někde jinde a ještě by sdružení mělo k dobru cca půl milionu, ne  :twisted: ?

Obávám se, že tyhle lidi v tý době neměli o netu ani páru.. A někteří se museli nechat připojit, že...

Docent

Citace: "BlackSUN"Obávám se, že tyhle lidi v tý době neměli o netu ani páru.. A někteří se museli nechat připojit, že...
No jo, všichni nemůžou být géniové jako kupř. můj soused, který má AP KlFree 200 metrů, ale radši se připojuje na 2 km k jisté komerční firmě, zřejmě kvůli lepším službám, ceně a aktualizovanému webu  :twisted: .
S(tB)eznam - nic horšího neznám!
... vlastně ano, cenzora v KlFree :-(.

jo

Citace: "BlackSUN"A já připomínám, že vy za sebou nemáte ani rok.. Bez jiných lidí by tu net nebyl, ne bez vás..

Roman Štec je předsedou od května 2004, nyní je červenec 2005.

Zásluhy o vznik sdružení nikomu neupíráme, právě naopak za tu spoustu
nápadů, skvěle spočítanou cenu měsíčního příspěvku jsme vděční.

Ale za ten neslavný závěr z května 2004 není komu děkovat, za to co
následovalo potom, za komedie ohledně předání majetku...
kde jsou nakoupené věci za stovky tisíc korun, které sdružení do
května 2004 nakoupilo, ale nikdy ani nevidělo?

Docent

Citace: "jo"Ale za ten neslavný závěr z května 2004 není komu děkovat, za to co následovalo potom, za komedie ohledně předání majetku...
kde jsou nakoupené věci za stovky tisíc korun, které sdružení do
května 2004 nakoupilo, ale nikdy ani nevidělo?
Před rokem se to na newsech hemžilo řečma o trestních oznámeních atd. Pokud je mně známo, Policie ČR je povinna do měsíce po oznámení konat - buď věc odložit, nebo někomu sdělit obvinění atd. Rád bych věděl, jak to dopadlo, jestli bylo vůbec trestní oznámení podáno (nebo to byly jen silné řeči) a kde tedy zmiňované stovky tisíc korun jsou.
S(tB)eznam - nic horšího neznám!
... vlastně ano, cenzora v KlFree :-(.

K5

trestní oznámení podáno bylo, policie ho prošetřila, sdělila obvinění a spis předala státní zástupkyni - čili nic neusnulo, jenom to holt dlouho trvá

Docent

Citace: "jo"Ale za ten neslavný závěr z května 2004 není komu děkovat, za to co následovalo potom, za komedie ohledně předání majetku...
kde jsou nakoupené věci za stovky tisíc korun, které sdružení do
května 2004 nakoupilo, ale nikdy ani nevidělo?
Milý jo, rozhodně nechci nějak nahrávat BlackSunovi, toho jsem dalek, ale tohle je co: 12.07.2005 17:41    KB.ATM.VODARENSKA.....; KLADNO.......; CZE 08.07.2005 Převod 1178 -20 000,00 -29,90.

Tipnul bych si, že výběr z bankomatu, že? Předpokládám, že alespoň za účelem nákupu wi-fi komponent...

Před časem jsem se na newsech otázal, proč zrovna transparentní účet u jeBanky, drahý jak prase. Argumentovali jste právě tou "transparentností", že každý může vidět pohyby atd... Podívali jste se vůbec poslední dobou na ten účet, kolik je tam vlastně při počtu členů vidět pohybů nazpátek? A jestli vůbec je k něčemu vidět minusovou částku (plácnu) 20.000 Kč nákup regálů, která už za týden vidět nebude? Jestli by nebylo rozumnější pořídít si účet, kde z platby 350,- Kč nenarvu do chřtánu bance 6,90 Kč, ale třeba "jen" 3,- Kč? Pokud se totiž na ten účet podíváte, tak spousta lidí ani netuší, že platí nějaký členský příspěvek, ale platí "platbu za internet" apod. A tahle spousta stejně ani netuší, že nějaký transparentní účet existuje.
S(tB)eznam - nic horšího neznám!
... vlastně ano, cenzora v KlFree :-(.

Docent

Citace: "K5"trestní oznámení podáno bylo, policie ho prošetřila, sdělila obvinění a spis předala státní zástupkyni - čili nic neusnulo, jenom to holt dlouho trvá
Dík za vysvětleni, vsadíme se o flašku wizoura, jak to dopadne? Já na základě svých poměrně krátkých zkušeností s poměry na Kladně tvrdím, že to v lepším případě vyšumí, v horším se budete muset bývalé Radě omluvit, případně ji odškodnit za nactiutrhnání  :evil: .
S(tB)eznam - nic horšího neznám!
... vlastně ano, cenzora v KlFree :-(.

BlackSUN

Koukam Docent je realista, to se mi libi :-)

Ne, nechci bejt proti nikomu, ono taky co z toho, velky kulovy, ale ja osobne jsem realista a tady v tom co se tyce soudnictvi tatarstanu se toho moc vymyslet neda...

Ale budu rád informován o dalším průběhu všech řízení a jednání a kdovícoještěvšechnodohromady :-)