AP u Tržnice(gen.Píky)

Založil baxnop, Červenec 30, 2004, 12:26:58 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

baxnop

Můžu se zeptat,pod koho spadá AP u tržnice(gen.Píky),známým nejde internet uz min. 4dny.Určite jsou připojeni do Klfree.

K5

Když jsem poptával, kde je jaké AP, aby se všechno dostalo do mapy a do Nagiosu, tak se mi nikdo neobtěžoval odpovědět. A o kom nevím, toho neřeším. Tato situace se změní, až budu mít věšteckou kouli, která mi prozradí, kde má kdo jaký problém...

Jinak nějací lidé u tržnice (p. Vytlačil) už jsou v řešení, nevím jestli to není to samé nebo někdo jiný.

Viperx

1. V Gen.Piky neni zadne vysilaci ap na ktere by se mohli lidi pripojit
2. Problem  byl v uslapnutem kabelu. Bohuzel jsem byl tyden pryc a tudiz jsem ho nemohl vymenit. V Patek jsem to opravil.

V nagiosu to neni neb to neni zarizeni kLfREE.

Viperx

K5

Citace: "Viperx"1. V Gen.Piky neni zadne vysilaci ap na ktere by se mohli lidi pripojit
to ale neznamená, že není v síti. Zároveň to nevylučuje možnost, aby se na "soused" připojil kabelem. Jelikož o tomto AP naprosto nic nevím, nemohu to posoudit.

Citace: "Viperx"
2. Problem  byl v uslapnutem kabelu. Bohuzel jsem byl tyden pryc a tudiz jsem ho nemohl vymenit. V Patek jsem to opravil.
Výborně, tedy jsi asi správce tohoto AP.

Citace: "Viperx"
V nagiosu to neni neb to neni zarizeni kLfREE.
To ale neznamená, že bych neměl vědět jestli funguje. Když budu vědět kdo je na něm závislý (připojený), kdo ho spravuje a že ho v nagiosu najdu pod názvem XY, tak to snad ničemu neuškodí, ne?