Schůze členů

Založil Karfik, Srpen 30, 2005, 11:29:48 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Karfik

Dozvedel jsem se ze na Schůzi členů ktera bude v září je potřeba na zastupovani Plna moc overena notarem nebo uredne overena. Ja mam holku v 8 mesici a neminim ji kvuli tomu honit po uradech. Myslim že z toho Klfree dela trochu velkou kovbojku. Myslel jsem ze jde o co nejvetsi ucast a ne o to jak to lidem znechutit. Kazdej vime jak "prijemny" je behani po uradech, navic overeni plne moci u notare se plati. To je jen muj nazor.
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

Mr.Gespant

Karfiku... nikdo ti ten nazor samozrejme nebere... mimochodem Rada jeste nerozhodla, jak to s plnejma mocma bude, ale ikdyz by to bylo tak jak rikas ty, tak Radu prece jen chapu...

Sdruzeni uz proslo tolika "vecma", ze by vsechno melo byt pro jistotu opravdu koser...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Karfik

Citace: "Mr.Gespant"Karfiku... nikdo ti ten nazor samozrejme nebere... mimochodem Rada jeste nerozhodla, jak to s plnejma mocma bude, ale ikdyz by to bylo tak jak rikas ty, tak Radu prece jen chapu...

Sdruzeni uz proslo tolika "vecma", ze by vsechno melo byt pro jistotu opravdu koser...
Svym zpusobem to taky chapu, jen me napadlo jestli by to nemohlo jit jinak, nez lidi honit po uradech. Doufam že Rada vymysli nejaky jiny zpusob. Tech "pár" věrných se zná, ale je mi jasný že 1500 členů se asi nezná aby se dalo pouštět podle ksichtů. No uvidime jak to dopadne, předem doufam že se budu moci zučastnit.
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

Mr.Gespant

Proste to porad visi na tom, ze nikdo nevime presnou citaci zakona... Ve Stanonvach o tomhle nic neni, takze nevime ani ramcove...

Proste nechci sirit poplasnou zpravu, ze je to tak, nebo tak... Chtel bych slyset jasny vyjadreni, nejlepe s odkazem na paragraf :lol:
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Karfik

Citace: "Mr.Gespant"Proste to porad visi na tom, ze nikdo nevime presnou citaci zakona... Ve Stanonvach o tomhle nic neni, takze nevime ani ramcove...

Proste nechci sirit poplasnou zpravu, ze je to tak, nebo tak... Chtel bych slyset jasny vyjadreni, nejlepe s odkazem na paragraf :lol:
Jasny vyjadreni ti dat muzu, ale asi to nebude mit nic spolecnyho se zakonem :lol:  :lol:  :lol:
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

Wayne

Berte to tak, ze kdyz podpisy overene nebudou, muze se kdokoli nasledne ohradit proti vysledkum schuze a uz celkem jasne vidim ty hadky, kdo co podepsal a kdo co zfalsoval :-( Pokud je to overeny, kazdej si uz potom muze polibit s nejakejma odvolanima pr..l  :wink:
A je jasny, ze plna moc by se mela tykat pocitam par clenu, kteri se opravdu zucastnit nemohou, a ne 2/3 clenu, kterym je vsechno u pr..le, jen kdyz jim jede net. Asi tak bych to videl, ale treba se mylim.  :roll:

PS: Mozna by nebylo od veci udelat tu nejakou anketu s hlasovanim. Pokud to sleduju, tak uz se tu hlasovalo k daleko "podstatnejsim" vecem.

tom712

Doufam ze tem co tam nebudou net nepujde :-)

Prece tam pujdou vsichni a to je idealni prilezitost pro techniky aby  upgradovali tečchnologii (a shodili celou sit :-D )

Wayne


Mr.Gespant

No popravde budu rad, kdyz tam moc lidi neprijde... prece jen kapacita kulturaku je 600-700 lidi :-))
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

BlackSUN

Citace: "Mr.Gespant"No popravde budu rad, kdyz tam moc lidi neprijde... prece jen kapacita kulturaku je 600-700 lidi :-))

Optimisto :-)

Vsadim se o basu Braniku, ze tam nebude vic jak 400 clenu.

Klacek

hmm, no z pohledu normalniho uzivatele je kazdymu schuze ukradena, muj odhad je ze pride max 200 lidi ... na bubakove sme meli pri posledni schuzi, ktera byla poradne ohlasena, akorat byla pres chat (otazka jakej to ma vliv na ucast) a v ty dobe sme meli tak 300 clenu, tak prislo ani ne 60 ... nekde 20%, no uz sme ji taky dlouho nemeli, mozna se pletu ...

K5

Citace: "BlackSUN"
Citace: "Mr.Gespant"No popravde budu rad, kdyz tam moc lidi neprijde... prece jen kapacita kulturaku je 600-700 lidi :-))

Optimisto :-)

Vsadim se o basu Braniku, ze tam nebude vic jak 400 clenu.
já myslím, že návrh bodu do programu Schůze - zvýšení členského příspěvku - zvedne lidi ze židle :lol:

Mr.Gespant

o tom ani nezertuj... myslim, ze to je nemistnej vtip...

ale je fakt, ze by asi byl naval :lol: :lol:
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Hanz02

Citace: "K5"já myslím, že návrh bodu do programu Schůze - zvýšení členského příspěvku - zvedne lidi ze židle :lol:

O tom bych opravdu nežertoval  :wink:  Chci si pohodlně sednout  :D
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

BlackSUN

Citace: "Klacek"hmm, no z pohledu normalniho uzivatele je kazdymu schuze ukradena, muj odhad je ze pride max 200 lidi ... na bubakove sme meli pri posledni schuzi, ktera byla poradne ohlasena, akorat byla pres chat (otazka jakej to ma vliv na ucast) a v ty dobe sme meli tak 300 clenu, tak prislo ani ne 60 ... nekde 20%, no uz sme ji taky dlouho nemeli, mozna se pletu ...

Vidim to taky tak na 200-250 lidi, ale musel sem si nechat rezervu :-) Takze aktivisti a par lidi kolem, co je aktivitisti vyburcujou nebo co uz jsou v siti dyl.