Main Menu

kontakty

Založil Belerby, Srpen 29, 2005, 09:04:32 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

Belerby

Ja bych napriklad chtel videt seznam jiz registrovanych lidi, je to mozne ? ;o)
Pij beer, at je meer *22*

Medwyn


Deacon

momentalne to nefunguje, ale mozne to bude -> pri prihlaseni na svuj ucet -> vybrat phone book -> find user , kdyz se nezaskrte nic a pole nechaji prazdny, vyplivne to seznam lidi ( momentalne ale vyhledavani pres phone book nefunguje )

Belerby

protoze bez znalosti ostatnich lidi co jsou registrovani je mi to vite k cemu ;o)
Pij beer, at je meer *22*

Hanz02

Citace: "Belerby"protoze bez znalosti ostatnich lidi co jsou registrovani je mi to vite k cemu ;o)

K tomu stejnému co ostatním... :D .................  :?  :!:
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

Deacon

vytvoril jsem novy vlakno, ktery se zatim muze pouzit pro sdelovani kontaktu ( zatim je vidim jenom ja jako admin )

Deacon

do zitra vlakno " kontakty" smazu, protoze uz funguje vyhledavani kontaktu primo pres serweb, pouze je potreba, aby si vsichni povolili, ze mohou byt nalezeni, ->

pro povoleni se prihlaste http://sip.klfree.net/ , v zalozce my account odfajfkujte allow others to look up my SIP address   a ulozte

vyhledavat uzivatele a pridavat si je do do adresare lze v zalozce phone book -> "find users"