Streamovaná videa padají.

Založil tom712, Září 10, 2005, 01:00:06 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

tom712

Vždycky když otevírám ve firefoxu (IE, Opera,...) nějaké video na stránkách tak mi to spadne.
Otevírá se to v nějakém tom mrkvosoftím přehrávači či v čem, protože to píše
CitacePro shlédnutí videa potřebujete Windows Media Player 9.0 verzi nebo vyšší.
A to já teda mam, ačkoliv ještě sem ho nikdy nespustil :-)

Prostě on se na té stránce otevře tenhle WMP a začne "Načítat" a pak to celé hapá i s firefoxem. Když je to nějaké video co se otevírá třeba v Quicktimu tak to neudělá.
Poraďte jak udělat aby se to otevíralo v něčem normálním, třeba RealPlayer i na stránkách nebo aspoň aby to chodilo.

Nemůžu se dívat na videa.

tom712

--- <<< UPDATES >>> ---
Tak sem si ten WMP pustil a zjistil sem že občas padá. Spustil sem tam něco .wmw a ono to spadlo. Fururamu v .avi prehral normalne :-)

A když sem to spustil podruhý tak to napsalo že "nebyl vypnut správně" a že teda zakáže všechny pluginy co nejsou od společnosti Mikrosoft... No a padá to pořád.

Tak sem si stáhnul WMP10 a problémy jsou stejné.

Medwyn

Citace: "tom712"--- <<< UPDATES >>> ---
Tak sem si ten WMP pustil a zjistil sem že občas padá. Spustil sem tam něco .wmw a ono to spadlo. Fururamu v .avi prehral normalne :-)

A když sem to spustil podruhý tak to napsalo že "nebyl vypnut správně" a že teda zakáže všechny pluginy co nejsou od společnosti Mikrosoft... No a padá to pořád.

Tak sem si stáhnul WMP10 a problémy jsou stejné.

V opere si muzes nastavit co se ma cim otvirat v "ifrejmu" na strance... aspon myslim ;)

tom712

Citace: "Medwyn"V opere si muzes nastavit co se ma cim otvirat v "ifrejmu" na strance... aspon myslim ;)
No tak to sem teda nenašel :-) Ale můžeš mi to tam nastavit sám jestli chceš :-)

DrJ3kyll

Citace: "Medwyn"
Citace: "tom712"--- <<< UPDATES >>> ---
Tak sem si ten WMP pustil a zjistil sem že občas padá. Spustil sem tam něco .wmw a ono to spadlo. Fururamu v .avi prehral normalne :-)

A když sem to spustil podruhý tak to napsalo že "nebyl vypnut správně" a že teda zakáže všechny pluginy co nejsou od společnosti Mikrosoft... No a padá to pořád.

Tak sem si stáhnul WMP10 a problémy jsou stejné.

V opere si muzes nastavit co se ma cim otvirat v "ifrejmu" na strance... aspon myslim ;)

mno to imho neni IFRAME, ale OBJECT  - tedy plagin

Tom712: reinstall ;))

tom712

Citace: "DrJ3kyll"Tom712: reinstall ;))
Reinstall co? Cely wokna teda nebudu.

K5

Citace: "tom712"
Citace: "DrJ3kyll"Tom712: reinstall ;))
Reinstall co? Cely wokna teda nebudu.
kdybys nebyl jouda, měl bys samoinstalační sadu, která nainstaluje widle i s aplikacema a widle by sis s chutí přeinstalovával co čtvrt roku (to je ověřená perioda, behem které se widle "samy" roze*erou) :wink:

skudlik

OT: K5 o kterejch widlich mluvis ? .. moje XP jsou na kompu od prosince 2001 :D

K5

a puštěný si je měl dycky jenom na vánoce, že jo? :wink:

skudlik

Citace: "K5"a puštěný si je měl dycky jenom na vánoce, že jo? :wink:

hmm skoda, ze se nikde nepocita celkovy cas, jak dlouho bezely .. to by byly mozna tak 2 roky :)) ..

Jinak samozrejme uznavam ze zivotnost Win98 je zhruba fakt ty 3 mesice .. ale kdyz se clovek o XP trosku stara, tak vydrzej dlouho :)

tom712

No tak je to tu zase. Nainstaloval sem si nový kodeky protože mi nešel jeden folm...
Hmm a teď už se zase nepodívám na žádný streamovaný video!

BlackSUN

Souhlasim, když se s XP nedělaj nesmysle, neinstaluje se co den něco jiného a odebírá se zase něco dalšího, tak drží normálně.. Taky je mám určo přes rok a jede mi to denně, celkově určitě přes 60% procent času, co je mam na kompu..

Strazhce

Jj, je to tak. Reseni dlouholetosi u XP je snadne. Zakazat uzivateli delat na tom cokoliv, krome spusteni potrebnych aplikaci :-) Samozrejme pro stouraly je to reseni neprijatelne, ale nikoliv nemozne. Jednou to nainstalit jako admin. A pouzivat jako User :-)

tom712

No to je přímo úžasný...

A já se můžu rozloučit se streamovanejma videama.
A nedej bože když náhodou kliknu na nějakou stránku kde sou.
On totiž pak spadne celej firefox. Bez hlášky, prostě spadne i se všema stránkama co mam votevřený.

Tohle mně fat štve, sem bezmocnej cokoliv udělat.

Don Martinez

Co odebrat ty kodeky? Všechny :twisted: ... Nebo reinstal prohlížeče, ale jestli to dělá i IE tak je to divný...