Main Menu

Vas Prohlizec

Založil Don Martinez, Září 24, 2005, 12:13:20 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Tak co?

Firefox
30 (52.6%)
Internet Explorer
8 (14%)
Opera
18 (31.6%)
nejaky atypicky jiny, co nikdo nezna :)
1 (1.8%)

Celkem hlasů: 54

Hlasování ukončeno: Září 24, 2005, 12:13:20 ODPOLEDNE

Hanz02

Citace: "jedjisch"uááááááááááááááááá, spadnul mi comp a přišel jsem o veškerý nastavení opery... chjo  :?
smutny to den  :D
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

Karfik

Stejne ty cerny plice maji svoje kouzlo :wink:
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

tom712

Tak teda zpatky k opere.
Dotaz.

* Jak zrusit to zobrazeni rozmeru stranky v zahlavi?
* Jak nastavit operu jako vychozi prohlizec tak aby skutecne byla vychozi prohlizec. Protoze neni a je to zasktrle vse. Dokonce mi na to pri staru upozorni, ja dam aby byla a NENI!

Lukas

Citace: "tom712"Tak teda zpatky k opere.
Dotaz.

* Jak zrusit to zobrazeni rozmeru stranky v zahlavi?
* Jak nastavit operu jako vychozi prohlizec tak aby skutecne byla vychozi prohlizec. Protoze neni a je to zasktrle vse. Dokonce mi na to pri staru upozorni, ja dam aby byla a NENI!


nastaveni-pokrocile volby-prohlizeni-zobrazovat velikosti stranek

tak s tim ti neporadim, me se to jednou zeptalo a od ty doby je to vychozi prohlizec...

tom712

Citace: "Lukas"
Citace: "tom712"* Jak nastavit operu jako vychozi prohlizec tak aby skutecne byla vychozi prohlizec. Protoze neni a je to zasktrle vse. Dokonce mi na to pri staru upozorni, ja dam aby byla a NENI!
tak s tim ti neporadim, me se to jednou zeptalo a od ty doby je to vychozi prohlizec...
No ani ja si s tim neporadim. Posralo se to od chvile co sem nasavil operu jako vychozi >>> nejak se to vsechno chce otevirat v Maxthonu.
Ne ze bych mel neco proti Maxthonu, proste nektery stranky se daj prohlizet jenom timdel svinstvem. No ale to je taky jedina chvile kdy ho chci otevirat, kdyz to nejde nicim jinym.
Sakra.

Mr.Gespant

ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

tom712

Citace: "Mr.Gespant"co odinstalovat maxthona? :lol:
Ano to je skvely reseni. Vzhledem k tomu ze jedina IP kamera klfree nejede tak to s tejne moc nepouzivam.
CitaceNe ze bych mel neco proti Maxthonu, proste nektery stranky se daj prohlizet jenom timdel svinstvem.

No odinstaloval sem Maxtona, hodil nejdriv FF jako default prohlizec  - To se dokonce da nastavit ve Windows v Přístup a výchzí nastavení programů - pak sem hodil Operu jako default prhlizec > Pak nainstaliz znova Maxthon... no a uz se v nem vse otevira.
Kdyz nastavim jako defaultni FF tak je to FF, kyz Operu tak se pulka veci otevre v Maxthonu > Sere mi to!!!!!!!!!

PS: Ja teda nechapu jestli je to vtip nebo jako co?

Mr.Gespant

nemas pusteny VNC? ze by ti to nekdo na dalku prepinal :-)))
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Medwyn

Mňo - a neprehodi si pri startu Maxthona ten sráč asociace zase na sebe? V tom by mohl bejt zakopanej pes.. no a nebo to proste udelej rucne.

tom712

Citace: "Medwyn"Mňo - a neprehodi si pri startu Maxthona ten sráč asociace zase na sebe? V tom by mohl bejt zakopanej pes.. no a nebo to proste udelej rucne.
Rucne... no ja si nemyslim ze tam de nastavit v cem otevirat odkazy naktery kliknu treba v mejlu (rozumej tanrptak) nebo v DC klientovi... De nastavit jen jakej typ souboru v cem otevrit... ale mozna se mejlim, doma se na to podivam.

Medwyn

Melo by to jit.. muzes si nastavit v cem otevirat http:// a ftp:// a tak ;)

Don Martinez


tom712

Citace: "Don Martinez"Firefox 1.5 :?
To se mi určitě zas poserou nastavení a nepojedou pluginy...

Don Martinez

Citace: "tom712"To se mi určitě zas poserou nastavení a nepojedou pluginy...
Nastaveni by mela zustat -alespon ja jsem zadnou zmenu nenasel (pravda, ze jsem to moc nekontroloval :oops: ) a nektery pluginy jedou nektery ne - muj jediny pluginy Google Toolbar jede :) . BTW: instalator si sam zcekuje jestli jsou k dispozici novy verze nainstalovanych pluginu a v pripade potreby si je sam stahne.

tom712

Citace: "Don Martinez"... nektery pluginy jedou nektery ne
No na to nejsem zvědavej :-) Já mam 9 pluginů a jestli přídu jen o 1 tak .. no řek bych že bude FF nepoužitelnej :-)

Naposledy mně FF nasral tim že se updatnul ale skin kterej používám nebyl kompatidebilní! To mně tda fakt nasraly