Main Menu

Vas Prohlizec

Založil Don Martinez, Září 24, 2005, 12:13:20 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Tak co?

Firefox
30 (52.6%)
Internet Explorer
8 (14%)
Opera
18 (31.6%)
nejaky atypicky jiny, co nikdo nezna :)
1 (1.8%)

Celkem hlasů: 54

Hlasování ukončeno: Září 24, 2005, 12:13:20 ODPOLEDNE

Jendall

dneska jsem aktualizoval na operu9.0 a na prvni pohled mi pripada stejna jak 8.5. Bittorrent clienta jsem tam teda nenasel, ale pise to:

Version 9.00
Build 344
Platform Linux
System i686, 2.6.15-25-686
Qt library 3.3.6
Java Java Runtime Environment installed

ocividne to teda devitka je, ale jinak bych to nepoznal :)

Don Martinez

Citace: "Jendall"dneska jsem aktualizoval na operu9.0 a na prvni pohled mi pripada stejna jak 8.5. Bittorrent clienta jsem tam teda nenasel, ale pise to:

Version 9.00
Build 344
Platform Linux
System i686, 2.6.15-25-686
Qt library 3.3.6
Java Java Runtime Environment installed

ocividne to teda devitka je, ale jinak bych to nepoznal :)
Widgetů a blokování obsahu sis nevšiml :roll: - to jsou asi nejzásadnější rozdíly... Jinak jsou všechny ostatní letmým okem nepostřehnutelný.

Jendall

Citace: "Don Martinez"Widgetů a blokování obsahu sis nevšiml :roll: - to jsou asi nejzásadnější rozdíly... Jinak jsou všechny ostatní letmým okem nepostřehnutelný.

jj, widgety ted tady vidim, co sem prelouskal v anglictine, tak je to nejaka hracicka na zobrazovani web appletu na plose, gamesky a tak ....blokovani obsahu sem si nevsmnul, to ne :) ...ale je tam thubnail prewiev, coz je dobra vec, kdyz se najede na tab urcity stranky, tak to ukaze nahled a neni treba to proklikavat.... navic tady na linuxu nemam poradnej torrent client, tak vyzkousim ten operacky :)

Medwyn

Mam s v9 trosku problem, pri scrollovani pomoci stisknuteho kolecka a prudkeho pohybu mysi nahoru nebo dolu (rad se tak dostavam na top nebo end stranky kdyz jsem liny sahat na klavesnici) se mi nestiha prekreslovat okno a zasekava se - viz obrazek .. to me docela stve a kvuli tomu uvazuju o navratu na v8.

Zkusim se podivat do nastaveni, jeden malicherny problem (neslo zavrit vsechny taby v okne, jeden proste porad zustaval) uz jsem pomoci nej vyresil.

Jendall

hm, ja teda pouzivam home/end ....stava se ti to i pri tom? Mam scrolovatko nejak jinak nastavene, takze u sebe nemuzu nasimulovat tvoji situaci :) ...jinak mi nic nezlobi, na windows mam jeste starou 8

jedjisch


Hanz02

Citace: "Medwyn"Mam s v9 trosku problem, pri scrollovani pomoci stisknuteho kolecka a prudkeho pohybu mysi nahoru nebo dolu (rad se tak dostavam na top nebo end stranky kdyz jsem liny sahat na klavesnici) se mi nestiha prekreslovat okno a zasekava se - viz obrazek .. to me docela stve a kvuli tomu uvazuju o navratu na v8.

Zkusim se podivat do nastaveni, jeden malicherny problem (neslo zavrit vsechny taby v okne, jeden proste porad zustaval) uz jsem pomoci nej vyresil.

tohle jsem nezaznamenal, pouzivam kolecko na klavesnici, zkusim pak jeste mys...
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

Don Martinez

Citace: "Medwyn"Mam s v9 trosku problem, pri scrollovani pomoci stisknuteho kolecka a prudkeho pohybu mysi nahoru nebo dolu (rad se tak dostavam na top nebo end stranky kdyz jsem liny sahat na klavesnici) se mi nestiha prekreslovat okno a zasekava se - viz obrazek .. to me docela stve a kvuli tomu uvazuju o navratu na v8.
Zkusil bych vypnout (nebo zapnout) smooth scrolling. Občas se mi tohle někde děje, ale dělají to jenom určitý stránky a rozhodně ne tolik (engadget to dělá třeba).
/edit: tak to ten engadget dělal akorát v Betě - teď to vypadá dobře...

Medwyn

Nic jsem s tim nedelal a uz funguje normalne :lol: .. zajimave

Jendall

Nejak se mi zacala objevovat error console a to jen na nekterych strankach ...nic sem pritom v opere neprenastavoval. Je to celkem zbytecny a otrvaujici, nevi nekdo jak potalcit tuhle error consoli?

/edit: uz sem to vyresil, omylem sem ulozil spatny heslo emailu :/

Contour

...mno, já osobně default FF2.0b1, vlastní build na Linuxu v Gnome a na rychlost si stěžovat nemůžu...

alternativně Opera (staticky slinkovaná), Dillo, Links, Epiphany