Main Menu

Vesnice&Kladno

Založil Karfik, Říjen 31, 2005, 12:29:42 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Co je pro Klfree lepší?

Spokojení členi?
20 (87%)
Množství členů?
3 (13%)

Celkem hlasů: 22

Hlasování ukončeno: Říjen 31, 2005, 12:31:59 ODPOLEDNE

Mr.Gespant

Citace: "Karfik"
Citace: "Mr.Gespant"
Citace: "Faki"Tak mi to poradne osvetli v cen se pletu, protože takhle to vypada, že si chceš fakt jen hodit tim sutrem  :lol:

Samozrejme ze jde Karfikovi o to, ze mu to par dni z nespecifikovatelných důvodů nejde a potrebuje se vyplakat :lol: :lol:
rudy Gespant to opet uhadl. Samozrejme ze mi je uplne u prdele co se dela s nasima prachama, je mi jedno jak to komu juede, at visky zhynou na nedostatek signalu, at nejde vubec nic, hlavne at to jede me.
Gespante, verejne ti vyznavam lasku. Jsi DEBIL a jak jiz bylo nekolikrat na tvoji osobu namireno na foru spravcu, jsi prizdisrac. Ty umis fakt jen kecat a kecat a kecat, ale co jsi udelal? Podivej se na stranky Klfree jak jsi jim dal na prdel, hlavne ze ty jsi mel nejvetsi keci na Bulana jak to dela na hovno.Ale to uz patri jinam.

hele ty me fakt uz nicim neprekvapis... zrejme si opravdu dodnes nepochopil co jsou to smajliky - snad te vsichni omluvi...

doporucuji k cetbe : http://forum.czilla.cz/faq.php#23

hele fakt nemam naladu ani cas, resit tvoje osobni nevrazivosti vuci komukoliv vcetne me...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Docent

Citace: "Karfik"Co ti tam bude svitit kdyz to nepojede na Kladne?
Taky se nechá konektivita přetáhnout rovnou na vísky, aniž by se musela roztahávat i po věžákách na Kladně, ne  :twisted: ? BTW na Kladně máte přece komerční subjekty (třeba Datinel  :lol:) , které se určitě kvůli zisku přetrhnou - v jednom jediném věžáku mají přece nejmíň 2x tolik klientů než v celých Cvrčovicích  :twisted: .
S(tB)eznam - nic horšího neznám!
... vlastně ano, cenzora v KlFree :-(.

Docent

A teď vážně - asi by opravdu chtělo na čas omezit expanzi po okrese a okolí a věnovat se stávajícím spojům - od 16. hod. doteď 11x výpadek, z toho 1x na 30 minut, to už mně moc použitelné nepřijde  :evil: .
S(tB)eznam - nic horšího neznám!
... vlastně ano, cenzora v KlFree :-(.

Tom733

Citace: "Docent"A teď vážně - asi by opravdu chtělo na čas omezit expanzi po okrese a okolí a věnovat se stávajícím spojům - od 16. hod. doteď 11x výpadek, z toho 1x na 30 minut, to už mně moc použitelné nepřijde  :evil: .

tak se jim venuj :-)

narky nad expanzi povazuju za bezpredmetne, viz. muj predposledni post
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

Karfik

Citace: "Mr.Gespant"
Citace: "Karfik"
Citace: "Mr.Gespant"
Citace: "Faki"Tak mi to poradne osvetli v cen se pletu, protože takhle to vypada, že si chceš fakt jen hodit tim sutrem  :lol:

Samozrejme ze jde Karfikovi o to, ze mu to par dni z nespecifikovatelných důvodů nejde a potrebuje se vyplakat :lol: :lol:
rudy Gespant to opet uhadl. Samozrejme ze mi je uplne u prdele co se dela s nasima prachama, je mi jedno jak to komu juede, at visky zhynou na nedostatek signalu, at nejde vubec nic, hlavne at to jede me.
Gespante, verejne ti vyznavam lasku. Jsi DEBIL a jak jiz bylo nekolikrat na tvoji osobu namireno na foru spravcu, jsi prizdisrac. Ty umis fakt jen kecat a kecat a kecat, ale co jsi udelal? Podivej se na stranky Klfree jak jsi jim dal na prdel, hlavne ze ty jsi mel nejvetsi keci na Bulana jak to dela na hovno.Ale to uz patri jinam.

hele ty me fakt uz nicim neprekvapis... zrejme si opravdu dodnes nepochopil co jsou to smajliky - snad te vsichni omluvi...

doporucuji k cetbe : http://forum.czilla.cz/faq.php#23

hele fakt nemam naladu ani cas, resit tvoje osobni nevrazivosti vuci komukoliv vcetne me...
sorry gespunte ale nebudu jako ty abych napsal totalni debilitu, na konec dal smajla a myslel si ze je inteligentni.
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

belgarat

Citace: "Tom733"
Citace: "Docent"A teď vážně - asi by opravdu chtělo na čas omezit expanzi po okrese a okolí a věnovat se stávajícím spojům - od 16. hod. doteď 11x výpadek, z toho 1x na 30 minut, to už mně moc použitelné nepřijde  :evil: .

tak se jim venuj :-)

narky nad expanzi povazuju za bezpredmetne, viz. muj predposledni post

Tak trochu faktu, Tome.

Nejak nevidim, ze by existoval spravce ktery by dokazal neco udelat s routerem v Zehrovicich, Srbech (?), Kacici, a mnoha dalsich mistech. Vim to docela presne, protoze zadosti o umisteni SSH klicuna stroje  jdou zpravidla preze mne.

To ze postavis a nechas bez dozoru APcko znamena, ze nekdo jiny musi obcas na tve ditko dohlizet. Upgradovat software atd atd,. A to nedelas zpravidla ty, ani desitky techniku ponevadz tolik jich Klfree.net nikdy nemelo. Mozna mame desitky lidi kteri lezou po strese dokazi montovat anteny - pod dozorem. Tech co to umeji samostatne a dobre opet mnoho neni.

Ale nemame mozna ani 10 lidi, kteri namontovanou techniku dokazi dlouhodobe provozovat. Vetsina spravcu se omezuje na vypnout-zapnout sitovy vypinac, coz jiste staci na problemy s rusenim, zahlcenim uploadem atd atd.

Spravu "bezprizornich" APcek dela cca 6 lidi, a to "jiste staci". Kdybys stavel jenom tam kde je SKUTECNE zajem starat se o AP od mistnich, tak by situace vypadala dost jinak. Body mely byt autonomni a Sdruzeni melo poskytovat "pouze" financni a administrativni zazemi - alespon tak to melo byt puvodne. Ale nyni je vetsina Node neschopna samostatne bez zasahu z Bozskeho Centra.

belgarat

Citace: "Docent"A teď vážně - asi by opravdu chtělo na čas omezit expanzi po okrese a okolí a věnovat se stávajícím spojům - od 16. hod. doteď 11x výpadek, z toho 1x na 30 minut, to už mně moc použitelné nepřijde  :evil: .

11x ? Zajimave... kdy prosim ?

Faki

Citace: "belgarat"
Citace: "Docent"A teď vážně - asi by opravdu chtělo na čas omezit expanzi po okrese a okolí a věnovat se stávajícím spojům - od 16. hod. doteď 11x výpadek, z toho 1x na 30 minut, to už mně moc použitelné nepřijde  :evil: .

11x ? Zajimave... kdy prosim ?

porad(rozumej casto) :)  je to na trase Halda - Rebeka.

belgarat

Citace: "Faki"
Citace: "belgarat"
Citace: "Docent"A teď vážně - asi by opravdu chtělo na čas omezit expanzi po okrese a okolí a věnovat se stávajícím spojům - od 16. hod. doteď 11x výpadek, z toho 1x na 30 minut, to už mně moc použitelné nepřijde  :evil: .

11x ? Zajimave... kdy prosim ?

porad(rozumej casto) :)  je to na trase Halda - Rebeka.

No vazne bych docela rad videl tech 11 vypadku. Nerikam ze nespadlo ANI jednou. Ve skutecnosti 18:43, 14:21, 0:20 z duvodu padu routeru Rebus, viz novinka na webu. Vzhledem k tomu ze se clovek PO spadu dozvi post-mortem z logu dalsi stripek, tak holt diagnoza chvili trva.

Takze - casy prosim. Uvedomte si, ze brecite a nedavate zadne informace ktere by mohly vest k nalezeni chyby a oprave.

Faki

ne prosim neber to tak, ze brecim. jen dost povrchne odpovidam na tvou otazku. :)  a jde spis o velky pingy a paketloss,nez zavaznejsi vypadky.

Ale ted vazne: K95 nas informoval, ze budou pravdepodobne problemy spojeny s istalaci technologie 5.4GHz. Takze ja to beru v poho a moc me to nezere, stejne trcim vetsinu dne v praci :(

belgarat

Citace: "Faki"ne prosim neber to tak, ze brecim. jen dost povrchne odpovidam na tvou otazku. :)  a jde spis o velky pingy a paketloss,nez zavaznejsi vypadky.

Ale ted vazne: K95 nas informoval, ze budou pravdepodobne problemy spojeny s istalaci technologie 5.4GHz. Takze ja to beru v poho a moc me to nezere, stejne trcim vetsinu dne v praci :(

ON topic - prohrabavani logu kvuli zjistovani pricin / okolnosti vypadku taky 9/10 spravcu Node nedela... prave jsem tim stravil plodnych 30 minut, ktere budou nekde jinde chybet.

jedjisch

Citace: "Tom733"
Citace: "Docent"A teď vážně - asi by opravdu chtělo na čas omezit expanzi po okrese a okolí a věnovat se stávajícím spojům - od 16. hod. doteď 11x výpadek, z toho 1x na 30 minut, to už mně moc použitelné nepřijde  :evil: .

tak se jim venuj :-)

narky nad expanzi povazuju za bezpredmetne, viz. muj predposledni post

Hmm, asi chapu princip komunitni site trochu jinak nez srat se do kazdy vesnice a stavet jedno "nikym" nespravovane apcko (pritom si nemyslim ze by se spravce nenasel, ale neni zajem aktivni spravce najit a problemy pak bud nikdo neresi, nebo je resi spravci jinych ap  :roll:)

Tohle neni budovani komunitni site...  :?

Karfik

Citace: "Waladir"
Citace: "Karfik"To je pro me pocta. Nedelam nic. Chodim se s Jedjischem na Rebecu opalovat a obdivujem vyhled.
Je to tam fakt pekny, prijd se nekdy podivat :wink:  :lol:

OKi. A druha otazka?
Jak napsal Belgarat. Kdo se o to ma starat? Skudlik? Belgarat? Jedjisch? XTom?
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

Faki

Citace: "belgarat"
Citace: "Faki"ne prosim neber to tak, ze brecim. jen dost povrchne odpovidam na tvou otazku. :)  a jde spis o velky pingy a paketloss,nez zavaznejsi vypadky.

Ale ted vazne: K95 nas informoval, ze budou pravdepodobne problemy spojeny s istalaci technologie 5.4GHz. Takze ja to beru v poho a moc me to nezere, stejne trcim vetsinu dne v praci :(

ON topic - prohrabavani logu kvuli zjistovani pricin / okolnosti vypadku taky 9/10 spravcu Node nedela... prave jsem tim stravil plodnych 30 minut, ktere budou nekde jinde chybet.

uprimne sorry za tvych 30minut. btw: nechci bonzovat ale s vypadkama si zacal Docent 8) :)

belgarat

Citace: "Faki"
Citace: "belgarat"
Citace: "Faki"ne prosim neber to tak, ze brecim. jen dost povrchne odpovidam na tvou otazku. :)  a jde spis o velky pingy a paketloss,nez zavaznejsi vypadky.

Ale ted vazne: K95 nas informoval, ze budou pravdepodobne problemy spojeny s istalaci technologie 5.4GHz. Takze ja to beru v poho a moc me to nezere, stejne trcim vetsinu dne v praci :(

ON topic - prohrabavani logu kvuli zjistovani pricin / okolnosti vypadku taky 9/10 spravcu Node nedela... prave jsem tim stravil plodnych 30 minut, ktere budou nekde jinde chybet.

uprimne sorry za tvych 30minut. btw: nechci bonzovat ale s vypadkama si zacal Docent 8) :)

Nene ;) to je v pohode... protoze KDYZ jsou vypadky tak NEKDO do toho logu musi ;) V danem pripade jsem byl rychlejsi nez spravce Rebecy - moje blbost, uznavam :)

Ale porad je to pul hodka, ktera pro dost APcek musi investovat... no ne jejich spravce, protoze dost jich nema (a nechce, je to moc slozite) vzdaleny pristup k routeru jako takovemu :(

Karfik: kdyby LCDcko opalovalo, jsem cernoch.