Náhrada za Ovise 1120ap

Založil Radekb, Listopad 02, 2005, 07:27:12 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

Radekb

Chtel bych pozadat o radu jaky klientsky AP pouzit misto WL-1120AP. Nakupuji v i4shop.net a tedy v uvahu prichazi bud WL-1302AP nebo WL-5460AP. Staci ten prvni, nebo je lepsi pouzit ten druhy?
Predem diky za reakce.

tom712

Citace: "Radekb"Chtel bych pozadat o radu jaky klientsky AP pouzit misto WL-1120AP. Nakupuji v i4shop.net a tedy v uvahu prichazi bud WL-1302AP nebo WL-5460AP. Staci ten prvni, nebo je lepsi pouzit ten druhy?
Predem diky za reakce.
Ten prvni opravdu staci, ale chce to do nej dat spravny FW. Nejlépe tento :-) Je to FW s Ovise 1120AP, ale nejde tam tak jednoduse nahrat. Da se do nej ale nahrat APLite a jede vpohode. Vygoogli APPro a APLite.

Ten druhy, no v ruce jsem ho jeste nemel :-) ale libi se mi. A problemy s nim nikdo nehlasil. [/url]

wascheck

Citace: "Radekb"Chtel bych pozadat o radu jaky klientsky AP pouzit misto WL-1120AP. Nakupuji v i4shop.net a tedy v uvahu prichazi bud WL-1302AP nebo WL-5460AP. Staci ten prvni, nebo je lepsi pouzit ten druhy?
Predem diky za reakce.

5460 AP je nastupce 1120, doufejme, ze bude taktez podareny  :wink:

Mr.Gespant

no v nejblizsi dobe by mely vzniknout navody na nastaveni AP i client u WL5460, ktere vyjdou na webovkach... Byl zaukolovan :wink: DrJekyll  :)
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

jedjisch

Citace: "Radekb"Chtel bych pozadat o radu jaky klientsky AP pouzit misto WL-1120AP. Nakupuji v i4shop.net a tedy v uvahu prichazi bud WL-1302AP nebo WL-5460AP. Staci ten prvni, nebo je lepsi pouzit ten druhy?
Predem diky za reakce.

Ja jsem pro WL-5460AP, ma 2 ethernet porty :)

tom712