Jaky firewall po 1.1.2006

Založil Hanz02, Listopad 18, 2005, 12:45:50 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Jaký bude používaz firewall po 1.1.2006

Kerio
15 (65.2%)
Sygate
2 (8.7%)
Zone Alarm
1 (4.3%)
Outpost
1 (4.3%)
Linux
1 (4.3%)
Jiný
2 (8.7%)
Co je firewall?
1 (4.3%)

Celkem hlasů: 22

Hlasování ukončeno: Listopad 18, 2005, 12:45:50 ODPOLEDNE

Karfik

Citace: "fstembera"
Citace: "Karfik"a kdo te premlouva? :lol:
vy vsichni ,kerioisti :D a hlave tech 61% z ankety me nenecha spat :lol:
jmenovite :wink:
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

Citace: "Karfik"
Citace: "fstembera"
Citace: "Karfik"a kdo te premlouva? :lol:
vy vsichni ,kerioisti :D a hlave tech 61% z ankety me nenecha spat :lol:
jmenovite :wink:
...my nesmime ani naznacovat... :lol:

Karfik

Citace: "fstembera"
Citace: "Karfik"
Citace: "fstembera"
Citace: "Karfik"a kdo te premlouva? :lol:
vy vsichni ,kerioisti :D a hlave tech 61% z ankety me nenecha spat :lol:
jmenovite :wink:
...my nesmime ani naznacovat... :lol:
:lol:  :lol:  :lol:
Nemluvím sprostě, nekouřím a nepiju. Ale když mi ku*va spadne cigáro do piva, tak to se fakt nase*u.

Don Martinez

Citace: "fstembera"vy vsichni ,kerioisti :D a hlave tech 61% z ankety me nenecha spat :lol:
Hmmm ted jsem pridal hlas pro Kerio (po tom nenadalem vyvoji :) ) - a uz je to 65% - radsi si vem prasky na spani :) .

Citace: "Don Martinez"
Citace: "fstembera"vy vsichni ,kerioisti :D a hlave tech 61% z ankety me nenecha spat :lol:
Hmmm ted jsem pridal hlas pro Kerio (po tom nenadalem vyvoji :) ) - a uz je to 65% - radsi si vem prasky na spani :) .
ted se budu probouzet celej p(r)omocenej  :lol:
:?: Muzete mi rict ,co na tom Keriu porad vidite? V cem je lepsi nez ZoneAlarm resp. jiny OhnovyZdi?

jedjisch

Citace: "fstembera"
Citace: "Don Martinez"
Citace: "fstembera"vy vsichni ,kerioisti :D a hlave tech 61% z ankety me nenecha spat :lol:
Hmmm ted jsem pridal hlas pro Kerio (po tom nenadalem vyvoji :) ) - a uz je to 65% - radsi si vem prasky na spani :) .
ted se budu probouzet celej p(r)omocenej  :lol:
:?: Muzete mi rict ,co na tom Keriu porad vidite? V cem je lepsi nez ZoneAlarm resp. jiny hovnovyZdi?

ve vsem :P

Citace: "jedjisch"
Citace: "fstembera"
Citace: "Don Martinez"
Citace: "fstembera"vy vsichni ,kerioisti :D a hlave tech 61% z ankety me nenecha spat :lol:
Hmmm ted jsem pridal hlas pro Kerio (po tom nenadalem vyvoji :) ) - a uz je to 65% - radsi si vem prasky na spani :) .
ted se budu probouzet celej p(r)omocenej  :lol:
:?: Muzete mi rict ,co na tom Keriu porad vidite? V cem je lepsi nez ZoneAlarm resp. jiny OhnovyZdi?
ve vsem :P
Dekuji za konkretni odpoved :lol:

Medwyn

a co jeste vic bys chtel?
kerio pouzivam od prvniho dne v klfree.. a jeste driv.. a jsem spokojen :-)

nemam duvod k prechodu. :-)

Citace: "Medwyn"a co jeste vic bys chtel?
Chtel bych vedet ,proc sis vybral zrovna kerio a ne nejakej jinej ;)
Ja taky ZoneAlarm pouzival 2roky pred vstupem do Klfree a jsem s nim spokojenej ,takze by me zajimalo v cem je kerio "lepsi"  :?:

jedjisch

Citace: "fstembera"
Citace: "Medwyn"a co jeste vic bys chtel?
Chtel bych vedet ,proc sis vybral zrovna kerio a ne nejakej jinej ;)
Ja taky ZoneAlarm pouzival 2roky pred vstupem do Klfree a jsem s nim spokojenej ,takze by me zajimalo v cem je kerio "lepsi"  :?:

Dobre, konkretne - ZoneAlarm na mne nepusobil dobrym dojmem, je az moc jednoduchej a proste se mi nelibil... a urcite taky zabira spoustu ramky, zere maly deti a umi ridit bagr ;D Krome toho Kerio ma vybornej paketovej filtr :)

Citace: "jedjisch"
Citace: "fstembera"
Citace: "Medwyn"a co jeste vic bys chtel?
Chtel bych vedet ,proc sis vybral zrovna kerio a ne nejakej jinej ;)
Ja taky ZoneAlarm pouzival 2roky pred vstupem do Klfree a jsem s nim spokojenej ,takze by me zajimalo v cem je kerio "lepsi"  :?:
Dobre, konkretne - ZoneAlarm na mne nepusobil dobrym dojmem, je az moc jednoduchej a proste se mi nelibil... a urcite taky zabira spoustu ramky, zere maly deti a umi ridit bagr ;D Krome toho Kerio ma vybornej paketovej filtr :)
Nevim ,co je u tebe "spousta ramky" ,ale pro me 4 max. 16MB(dle process explorer,sysinternals) ram moc neni  :lol:  (ff zere 140MB ;(
packet filter nepotrebuju, me staci nastavit ,ktery programy muzou do netu ,a ktery ne...

jedjisch

Citace: "fstembera"Nevim ,co je u tebe "spousta ramky" ,ale pro me 4 max. 16MB(dle process explorer,sysinternals) ram moc neni  :lol:  (ff zere 140MB ;(
packet filter nepotrebuju, me staci nastavit ,ktery programy muzou do netu ,a ktery ne...

male OT: hihi, ff 140MB :lol:

nj, chtels vyhody :P

tom712

Citace: "jedjisch"male OT: hihi, ff 140MB :lol:

nj, chtels vyhody :P
OT: ff 140 MB  :shock:  Proboha to je FireFox?

Teda ale ten muj 1.5 teď  žere 36MB - je to sračka, mněl sem zustat u starýho.

skudlik

Vsak rikam .. zadna liska .. prase to je :D

Citace: "skudlik"Vsak rikam .. zadna liska .. prase to je :D
OT: Zadny prase ,ja mel pustenou CT24 a archiv ct ,cache na 60 vterin :lol:
Opera ma pri CT24 taky 120MB :?