Temné mraky na východu

Založil edvin, Listopad 27, 2005, 12:03:05 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

tom712

Citace: "BlackSUN"
Citace: "Belerby"pripojeni omezeno neznamena ze je nemozne ;o)

Vetsinou tam je po domluve se spravcem...
Zatim se mi nestalo ze bych musel nekoho vylozene zamitnout...
To je jasný, prachy sou prachy :-)))) Vždycky se to nějak vošolíchá, nikdy to neni tak strašný :-D
Co tě vede k tomu že si tohle myslíš?

Klacek

Hale nic proti tem laserbitum, ale nejdriv si skuste koupit ten nejlevnejsi za 60k a zjistite, ze v mlze je uplne kokos a to i kdyz je danej na 100m (garantujou 200m), na podzim sme meli vypadky skoro kazdej den, zamerovani taky pekne naprd, i kdyz u drazsich modelu uz to asi nebude okometricky ....

Belerby

Citace: "tom712"
Citace: "BlackSUN"
Citace: "Belerby"pripojeni omezeno neznamena ze je nemozne ;o)

Vetsinou tam je po domluve se spravcem...
Zatim se mi nestalo ze bych musel nekoho vylozene zamitnout...
To je jasný, prachy sou prachy :-)))) Vždycky se to nějak vošolíchá, nikdy to neni tak strašný :-D
Co tě vede k tomu že si tohle myslíš?
On to tak nemyslel, dal tam smajliky ne ? ;o))))
Pij beer, at je meer *22*

flashx

Citace: "Klacek"Hale nic proti tem laserbitum, ale nejdriv si skuste koupit ten nejlevnejsi za 60k a zjistite, ze v mlze je uplne kokos a to i kdyz je danej na 100m (garantujou 200m), na podzim sme meli vypadky skoro kazdej den, zamerovani taky pekne naprd, i kdyz u drazsich modelu uz to asi nebude okometricky ....

Zdravim Bubunet :) nevim bud je to v rukach nebo nekde jinde ale na nasich FSO se rozhone tohle nedelo  :P a to ani na PICO II
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

Hanz02

Citace: "flashx"
Citace: "Klacek"Hale nic proti tem laserbitum, ale nejdriv si skuste koupit ten nejlevnejsi za 60k a zjistite, ze v mlze je uplne kokos a to i kdyz je danej na 100m (garantujou 200m), na podzim sme meli vypadky skoro kazdej den, zamerovani taky pekne naprd, i kdyz u drazsich modelu uz to asi nebude okometricky ....

Zdravim Bubunet :) nevim bud je to v rukach nebo nekde jinde ale na nasich FSO se rozhone tohle nedelo  :P a to ani na PICO II

Ted jsi nejsem jisty zda byla pri tesovani mlha, ale myslim ze ne...

//edit:
Jediný výpadek jsem zaznamenal při mlze. Mlha byla taková, že nebylo videt ani jedna antena na Midway (dle foto je vidět, že je to kousek 200 - 300m). Jinak LaserBit fungoval dobře.
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

flashx

Citace: "Hanz02"
Citace: "flashx"
Citace: "Klacek"Hale nic proti tem laserbitum, ale nejdriv si skuste koupit ten nejlevnejsi za 60k a zjistite, ze v mlze je uplne kokos a to i kdyz je danej na 100m (garantujou 200m), na podzim sme meli vypadky skoro kazdej den, zamerovani taky pekne naprd, i kdyz u drazsich modelu uz to asi nebude okometricky ....

Zdravim Bubunet :) nevim bud je to v rukach nebo nekde jinde ale na nasich FSO se rozhone tohle nedelo  :P a to ani na PICO II

Ted jsi nejsem jisty zda byla pri tesovani mlha, ale myslim ze ne...

//edit:
Jediný výpadek jsem zaznamenal při mlze. Mlha byla taková, že nebylo videt ani jedna antena na Midway (dle foto je vidět, že je to kousek 200 - 300m). Jinak LaserBit fungoval dobře.
Myslet zanema prd vedet :P byla
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

Hanz02

Ano, poprel jsem svoji prvni cast prispevku, ale to nevadi  :lol:
(stejne jsem psal, ze si nejsem jisty)
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

DrJ3kyll

Citace: "Hanz02"Ano, poprel jsem svoji prvni cast prispevku, ale to nevadi  :lol:
(stejne jsem psal, ze si nejsem jisty)
...
Tedy - filosofie solipsismu. Autor vlastně zastává stanovisko, které zároveň vyvrací. To ještě tenkrát vzbudilo rozpaky. V kongresové hale v Basileji to tenkrát  vřelo jako v kotli. "Jak se s tím máme vyrovnat?" volali ze zadních lavic představitelé filosofického středu, zatímco vulgární materialisté volali: "Doprdele co s tim?"...

Radekb

Citace: "Tom733"Podotykam, ze "prevesem" nemyslm UTP privazane k ocelovemu lanku a povesene mezi dva stozary STA.

Nove realizovane prevesy splnuji vsechny prislusne normy (a nejsou zase o tolik drazsi).
Chtel bych se zeptat, jestli je nekde napsano, jak ma takovy preves vypadat. Jedna se mi hlavne o ochranu proti prepeti.

Tom733

Citace: "Radekb"Chtel bych se zeptat, jestli je nekde napsano, jak ma takovy preves vypadat. Jedna se mi hlavne o ochranu proti prepeti.

galvanickym oddelenim - optika

pripadne svodici
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

Radekb

Citace: "Tom733"
Citace: "Radekb"Chtel bych se zeptat, jestli je nekde napsano, jak ma takovy preves vypadat. Jedna se mi hlavne o ochranu proti prepeti.

galvanickym oddelenim - optika

pripadne svodici
Diky za odpoved. Optika neprichazi v uvahu kvuli cene a komplikovanosti.
Jedna se o pripojeni pouze jednoho cloveka.
Da se bezne koupit i jina ochrana proti prepeti nez tahle od APC za 630,- vc. DPH?

BlackSUN

Citace: "Radekb"Diky za odpoved. Optika neprichazi v uvahu kvuli cene a komplikovanosti.
Neni optika jako optika..

Radekb

Citace: "BlackSUN"
Citace: "Radekb"Diky za odpoved. Optika neprichazi v uvahu kvuli cene a komplikovanosti.
Neni optika jako optika..
A nejaka rada by nebyla? :)

Tom733

Citace: "Radekb"
Diky za odpoved. Optika neprichazi v uvahu kvuli cene a komplikovanosti.
Jedna se o pripojeni pouze jednoho cloveka.
Da se bezne koupit i jina ochrana proti prepeti nez tahle od APC za 630,- vc. DPH?

proc ? optika je jednoducha a i relativne levna (ceny/vykon). Staci pouzit zip cord a 2 male konvertory. Cenove to vyjde skoro stejne jako FTP kabel a ochrana.

Vetsina ceny je stejne nosny prvek a jeho uchyty

Pouzit muzes ledacos, APCcko, Saltek, OBO, BrOK, ...
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"