Nešvary P2P - BitTorrent

Založil stegr, Listopad 28, 2005, 11:34:04 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

tom712

Citace: "BlackSUN"By si tu někdo měl potrénovat správná písmena ve slovech a ve správném počtu... členovY je fakt funny.. nebo dirrect.. než něco plknu, aspoň si zjistim, jak se co píše..
Můžete o tom vést spory, můžete s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat.
Citace: "scorpio"...
No, mně teda moje sosání s torrentem příde spravedlivý.
Akorát ke konci, když to sdílí málo zdrojů a neni od koho stahovat, je jasný že odemně akorát sosaj a já nesosám nic.
Viz to co sem tady uváděl. Už mám torrent spuštěněj 3 dny a pořád 99,9%, ostatí samozřejmně jedou co to dá, ale to poslední 0.1% jede děsně pomalu (rozumněj vůbec, nikdo to nesdílí).

Strazhce

Pokud ti ukazuje dostupnost torrentu > 1, potom muze se stat, ze stazeni poslednich dilu trva par dni. To se dela prave kvuli tomu, aby jsi pokracoval ve sdileni. Samozrejme pri mensi dostupnosti ty dily tam nejsou :)

Jendall

Ahoj, ja nejaky vetsi problemy s torrentem nemam. Netlimiterem se da pekne omezit upload/download a s verejnou ip nebo forwardovanym portem to jede rychle ...taky je treba se koukat na pocet seederu na trackeru....kdyz jsou tam dva treba, tak je jasny ze to pojede pomalu, pripadne kdyz se oba odpoji tak dostupnost klesne pod 1 a nejde to cely stahnout. Kdyz je seedu aspon 10, tak se to skoro vzdycky stahne rychle. Taky je dobry dodrzovat pravidlo, ze se ten samy torrent seeduje 2x delsi dobu nez se stahoval. Osobne mam zkusenosti s tim ze torrenty mi jedou tak rychle jak olimituju download, nejvic snad stahoval 300kB/s(to bylo ale pres 2000 seedu :) ) ...

DC jede nejrychlejs uvnitr klfree, jinde je to bida, protoze ty co aspon trosku slusne uploadujou, tak zas poskytujou hodne slotu, takze ta lajna zas klesne.