Main Menu

PLATA OD VAJÍČEK

Založil cosmos, Prosinec 02, 2005, 01:20:38 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

cosmos

Pro vybavení nového profi-studia sháníme na účely zvukové izolace papírová plata od vajíček (ta velká). Máte-li je doma, rozhodně nevyhazujte, ale věnujte je rádiu. DÍKY VŠEM!
25

tom712

Nojo starý dobrý plata vod vajíček ...

Ten nejlepší materiál do nahrávacích studií ;-)

anopheles

to sem blázen mrkev v zimě plata od vajíček
sem beruška převlečená za komára!

DrJ3kyll

Citace: "anopheles"to sem blázen mrkev v zimě plata od vajíček

Nazdar blazen mrkev ;)

Hangman

Nějaký tu byli, ale newim, jestli tu ještě jsou.
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

QiQo

Citace: "cosmos"Pro vybavení nového profi-studia sháníme na účely zvukové izolace papírová plata od vajíček (ta velká). Máte-li je doma, rozhodně nevyhazujte, ale věnujte je rádiu. DÍKY VŠEM!

Zapomnel jsi dat to profi studio do uvozovek....plata od vajice opravdu profi reseni neni, to uz si to rovnou muzes vystlat slepicim perim...jestli chces menit dobu dozvuku studia a myslis to vazne, tak mi pisni maila a ja ti vysvestlim, co je na to nejlepsi a proc to NEJSOU plata od vajec.
...authorized by QiQo [icq:137418684,skype:qiqo.cz] (Data must flow! :o)

cosmos

Citace: "QiQo"
Citace: "cosmos"Pro vybavení nového profi-studia sháníme na účely zvukové izolace papírová plata od vajíček (ta velká). Máte-li je doma, rozhodně nevyhazujte, ale věnujte je rádiu. DÍKY VŠEM!

Zapomnel jsi dat to profi studio do uvozovek....plata od vajice opravdu profi reseni neni, to uz si to rovnou muzes vystlat slepicim perim...jestli chces menit dobu dozvuku studia a myslis to vazne, tak mi pisni maila a ja ti vysvestlim, co je na to nejlepsi a proc to NEJSOU plata od vajec.

Díky, Plešoun je profi-zvukař a pro náš účel jsou podle něj plata od vajíček naprosto dostačující. Vlastně byla... Teď na ten kousek před mikrofony dáme "gumoplex"... .)
25

nooly

mam dotaz, jak ten gumoplex resi odrazy? cas od casu (spis zridka kdy) potrebuju nahrat zpev a u me doma jsou spatne podminky, mistnost bez akustickeho prizpusobeni, rockwool v malym pokoji proste neni kam nacpat (asi bych ani nechtel). je to znat, ac mam multi-pattern mikrofon nastaveny na kardiode. pronajmout si nahravaci studio vzhledem k povaze toho co delam (barely-semi-profi uroven) by asi nemelo smysl, tak se chci zeptat, jestli tu vubec existuje MOZNOST se nejak domluvit v pripade, ze by to bylo zlepseni oproti memu pokojiku...

cosmos

Určitě by v tom nebyl problém... Napište na radio@klfree.net nějaké podrobnosti...  ;)
25

nooly

tak jsem napsal a nic, neskoncilo to ve spamboxu bo v horsim pripade ignoraci? =)

cosmos

#10
Citace: nooly kdy Říjen 31, 2008, 10:39:07 DOPOLEDNE
tak jsem napsal a nic, neskoncilo to ve spamboxu bo v horsim pripade ignoraci? =)
Omlouvám se za zpoždění, ale už jsem Vám konečně odepsal... Oprava 13:30: Teď zjišťuji, že jsem odpověď nejspíše zaslal na špatný mail... V mailboxu nám totiž zmizely starší e-maily a tudíž i ten od Vás... Pošlete mi ještě jednou adresu a já to odešlu znovu... Díky... :angel:
25

nooly

nebudem si tykat? vojta.nedved@centrum.cz a nic se nedeje, diky moc za zajem =)