Main Menu

AOC Spectrum Glr

Založil BlackSUN, Prosinec 20, 2005, 05:56:15 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

BlackSUN

Měl by někdo zájem o monitor AOC Spectrum 9Glr? 19 palců úhlopříčka, stáří 4-5 lt, teď nevím přesně, ale pořád funguje solidně. Zvládá 85Hz vert.freq. na rozlišení 1280x1024.
Cenu navrhněte, představu mám.
Otázka je, jestli by dnes někdo takovou krávu chtěl..
Důvod prodeje - přechod na větší LCD :-)

http://www.directron.com/9glr.html

Mr.Gespant

4-5 let? Jak je na tom s "vypalenim" ? Co rozostreni a dalsi priznaky stari CRTecek? Ne ze bych mel zajem, ale kdyz uz prodavas... :-)
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

belakos

Citace: "BlackSUN"Měl by někdo zájem o monitor AOC Spectrum 9Glr? 19 palců úhlopříčka, stáří 4-5 lt, teď nevím přesně, ale pořád funguje solidně. Zvládá 85Hz vert.freq. na rozlišení 1280x1024.
Cenu navrhněte, představu mám.
Otázka je, jestli by dnes někdo takovou krávu chtěl..
Důvod prodeje - přechod na větší LCD :-)

http://www.directron.com/9glr.html

No myslim, ze v dnesni dobe kupovat CRT je nesmysl. Pokud teda clovek neni extraprofesional a nepotrebuje ultraverny barvy, megakratky odezvy a tak..

BlackSUN

S jasem se da jit jeste nahoru, ted ho mam 70 procentech, protoze zaroven na to koukam i na lcd, tak aby to nebyl takovy rozdil..

Ostreno uz jednou bylo cca pred pul rokem, takze v pohode. Pripadne mohu zaskolit :-)

BlackSUN

Citace: "belakos"No myslim, ze v dnesni dobe kupovat CRT je nesmysl. Pokud teda clovek neni extraprofesional a nepotrebuje ultraverny barvy, megakratky odezvy a tak..

No vždyť já taky crt nekupuju :-) Přešel sem na LCD a když by za ten monitor někdo nabídl víc než za kolik sem ochotnej mít ho dalších pět let na půdě, prodám ho. Nějakej blázen se třeba najde..

Don Martinez

Citace: "belakos"No myslim, ze v dnesni dobe kupovat CRT je nesmysl. Pokud teda clovek neni extraprofesional a nepotrebuje ultraverny barvy, megakratky odezvy a tak..
No jenže když koupíš nějakej šmejd za 4.000,- tak na tom nepůjdou hrát pořádně ani hry. Jo na LCD se vyplatí připlatit (sice asi ne zrovna na EIZO - no offense)...

Citace: "Don Martinez"
Citace: "belakos"No myslim, ze v dnesni dobe kupovat CRT je nesmysl. Pokud teda clovek neni extraprofesional a nepotrebuje ultraverny barvy, megakratky odezvy a tak..
No jenže když koupíš nějakej šmejd za 4.000,- tak na tom nepůjdou hrát pořádně ani hry. Jo na LCD se vyplatí připlatit (sice asi ne zrovna na EIZO - no offense)...
17´´EIZO 8ms  uz stoji 9k
a novy AOC Spectrum Glr 8k
tak ja nevim jak vy ,ale ja asi pudu do EIZA(az se jeste zlevni) 8)

Don Martinez

Citace: "fstembera"17´´EIZO 8ms  uz stoji 9k
a novy AOC Spectrum Glr 8k
tak ja nevim jak vy ,ale ja asi pudu do EIZA(az se jeste zlevni) 8)
Tak to je fičák, teda - tohle trošku mění můj názor na tyhle dříve předražené displeje :) .

BlackSUN


Mr.Gespant

ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

BlackSUN