svchost.exe a SYSTEM a firewall

Založil tom712, Leden 07, 2006, 03:09:56 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

tom712

Nedávno sem se rozhod trochu si uspořádat pravidla firewallu:

c:\windows\system32\svchost.exe - netušim proč pořád chce pořád něco odesílat na internet  :?:  
Jedou přes něj Automatické aktualizace Windowsů. Ale odesílá pakety všude možně!

Našel sem o něm TOHLE, TOHLE, TADYTO

Fakt by mně zajímalo co ten sviňák porád odesílá. IP adresy nemaj DNS záznam a sou někde buhví kde...
Vůbec jim nevěřim když řiakj nízké bezpečnostní riziko... :-)

Např 64.4.20.62 - jenom doufám že e to nějakej Mikrosoftí server ze kterýho ty aktualizace fakt jdou.

Mr.Gespant

Ty nevis, ze ve Woknech ma americka vlada zabudovany trojsky kone, ktery prave pomoci svchost.exe odesila data o tobe (emaily, prohlizene stranky, bankovni informace, atd...)...

Proc myslis, ze M$ vyrostl tak rychle - mala firmicka a najednou 95% pokryti trhu s OS... domluva s US vladou...

8)  8)  :lol:  :lol:
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

tom712

Citace: "Mr.Gespant"Ty nevis, ze ve Woknech ma americka vlada zabudovany trojsky kone, ktery prave pomoci svchost.exe odesila data o tobe (emaily, prohlizene stranky, bankovni informace, atd...)...
No já jen že mně to fakt mrdá!

Nějaká věc která ani pořádně nevim co že tam v těch widlích dělá posílá datagramy šude možně...
A kdyby přes ní nejela ta automatická aktualizace, tak bych to típnul celý!

Kdyby aspoň jela prostě jen na jednom portu a jedna věc, ale já fakt netušim co to kde posílá.