Main Menu

Výpadky

Založil Hangman, Březen 27, 2006, 05:57:08 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

Dějí se Vám také výpadky?

Ano, velmi často.
5 (26.3%)
Častěji, ale dá se to snést.
3 (15.8%)
Ne, jen velmi zřídka.
6 (31.6%)
Ani newím co to jsou "výpadky" :lol:
5 (26.3%)

Celkem hlasů: 19

Hlasování ukončeno: Březen 27, 2006, 05:57:08 DOPOLEDNE

Hanz02

Citace: "BlackSUN"To jo, hehe :-)) Stejne jako vcera sem koukal na parabolku na mostecky.. Proc se pripojovat peerem na midway, ktera je skok od netu, kdyz to muze jet na grc a pak az na midway :-))

Troufnu si tvrdit, ze na Mostecke zadna nova parabola neni.

A obecne receno - anteny na Sitne mizej  :wink:

PS.Kdo by dnes jeste pouzival wifi...  :wink:
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

DrJ3kyll

Citace: "BlackSUN"To jo, hehe :-)) Stejne jako vcera sem koukal na parabolku na mostecky.. Proc se pripojovat peerem na midway, ktera je skok od netu, kdyz to muze jet na grc a pak az na midway :-))

Nj, jeste kdyby byla Klfree, to by byla teprve pecka ;)

DrJ3kyll

btw: chybi mi v hlasovani kolonka - Vypadky vyrabim, je to muj denni chleba ;)

Hangman

Citace: "DrJ3kyll"btw: chybi mi v hlasovani kolonka - Vypadky vyrabim, je to muj denni chleba ;)

smůla :wink:  Doufam že ne na mym AP  :lol:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

tom712

OT
Citace: "BlackSUN"To jo, hehe :-)) Stejne jako vcera sem koukal na parabolku na mostecky.. Proc se pripojovat peerem na midway, ktera je skok od netu, kdyz to muze jet na grc a pak az na midway :-))
Aneb proč se připojovat na přeplněný všesměr, když se lze připojit na poloprázdný sektor.
Ale samozrejme, pokud by mi šlo o nejkratší traceroute tak je Midway správná volba ;-)

Citace: "Hanz02"Troufnu si tvrdit, ze na Mostecke zadna nova parabola neni.
Citace: "DrJ3kyll"Nj, jeste kdyby byla Klfree, to by byla teprve pecka ;)
Ale jo jedna tam je na grc.


+prosím nerozvíjejte OFFTOPIC to připojení je stejně pouze dočasné.
Ačkoliv to slovo peer mi tam nejak hapruje.

Hanz02

Citace: "tom712"Ale jo jedna tam je na grc.
jo on mysli tuhle...  :D  ta tam taky dlouho nebude :lol:
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

BlackSUN

Citace: "DrJ3kyll"
Citace: "BlackSUN"To jo, hehe :-)) Stejne jako vcera sem koukal na parabolku na mostecky.. Proc se pripojovat peerem na midway, ktera je skok od netu, kdyz to muze jet na grc a pak az na midway :-))

Nj, jeste kdyby byla Klfree, to by byla teprve pecka ;)

To by byla, co ;-))) To jsou věci.. ;-)

belgarat

ad vypadky -- v noci z 26 na 27. jsem zmenil verzi quaggy na jednom z hlavnich routeru na Silveru - predchozi verze asi neustala vypocty a padala.

Kde ze to padalo 27. ? Opravdu hodne pri takovem vypadku pomuze traceroute 10.102.1.2 (coz je brana do Netu, ale kde se to zarazi, tam je problem)

Tom733

Citace: "DrJ3kyll"btw: chybi mi v hlasovani kolonka - Vypadky vyrabim, je to muj denni chleba ;)
ta chybi zejmena me :)
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

Hangman

Citace: "tom712"
Citace: "Hangman"A co bys chtěl slyšet? Prostě vůbec nejde net, ale na stránku AP se dostanu - co chceš wíc??? :?:
Aby si se podíval sem http://10.102.0.252/help.html
A zkusil kam až se dostaneš. Jestli třeba až na Midway, nebo jestli náhodou při tom výpadku nejdeneš přes Makotřasy.

Gate ma IP 10.102.222.2 tak zkus tracert 10.102.222.2 a uvidíš přes co při vípadku jedeš a kam až dojedeš.

Nedokážu vložit obrázek :oops: , ale dostanu se až k gate.klfree.czf jen přes midway a nějakej segfault :wink:  - stejně mi to vypadává :cry:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

flashx

Porucha nebyla na strane Klfree i kdyz to tak vypadalo :)
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

belgarat

opovaz se obrazek... konzole ve Woknech ma nahore v menu okna funkci Copy - pak oznacis ten vypis mysi a to pak prekopirujes jako text...

Hangman

Citace: "flashx"Porucha nebyla na strane Klfree i kdyz to tak vypadalo :)

A kde tedy?
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

Medwyn

Citace: "Hangman"
Citace: "flashx"Porucha nebyla na strane Klfree i kdyz to tak vypadalo :)

A kde tedy?

Na strane poskytovatele? HM?