Main Menu

PHP4 vs. PHP5

Založil Dmitrij, Leden 22, 2006, 11:18:18 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Jake PHP chcete pouzivat?

PHP4
3 (17.6%)
PHP5
4 (23.5%)
Jsem pro moznost pouzivat oboje.
10 (58.8%)

Celkem hlasů: 15

Hlasování ukončeno: Leden 22, 2006, 11:18:18 ODPOLEDNE

Dmitrij

Konecne vysla stable verze PHP5 i pro distribuci pouzivanou Webhostingem.
Proto bych rad nadhodil diskuzi, zda-li chceme zacit PHP5 pouzivat na Webhostingu.
Samozrejme je mozne pouzivat PHP4 a PHP5 najednou, jednoduse odlisene koncovkou souboru.

ka8ooi

Sice 4 roky po, ale i tak mě to nedá se nezeptat, bude podpora php5 nebo už je někde schovaná? :) Zatím mě php5 nejede. Díky Míla.

Dmitrij

Citace: ka8ooi kdy Březen 02, 2011, 11:10:54 ODPOLEDNE
Sice 4 roky po, ale i tak mě to nedá se nezeptat, bude podpora php5 nebo už je někde schovaná? :) Zatím mě php5 nejede. Díky Míla.

Ahoj Milo,

myslim, ze upgrade na PHP5 je vitany, ale vzhledem k tomu, ze jste momentalne 2, kdo upgrade pozadujete, zacneme ho resit az ted.

ka8ooi

Citace: Dmitrij kdy Březen 20, 2011, 04:50:22 ODPOLEDNE
Citace: ka8ooi kdy Březen 02, 2011, 11:10:54 ODPOLEDNE
Sice 4 roky po, ale i tak mě to nedá se nezeptat, bude podpora php5 nebo už je někde schovaná? :) Zatím mě php5 nejede. Díky Míla.

Ahoj Milo,

myslim, ze upgrade na PHP5 je vitany, ale vzhledem k tomu, ze jste momentalne 2, kdo upgrade pozadujete, zacneme ho resit az ted.

Díky za odpověď, neřekl bych přímo požaduju, obejdu se bez toho a stránky postavím na PHP4, ale pokud by byla 5, tak bych to bylo polepšení. ;)

Pokud je to moc velká práce, tak to úplně v klidu pochopím, přeci jen nejsme na placeném hostingu. :)

Jerry!

Já bych se také přidal se žádostí o upgrade :-)

ka8ooi

tak jak jsme na tom? Kdyby byla nějaká možnost, jak bych mohl pomoci, rád přidám ruku k dílu.