Často nefunkní ICQ...

Založil Fenix, Leden 29, 2006, 05:52:18 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Fenix

Nevím čím to, ale posledni dobou často vypadává ICQ  :( . Někteří tvrdí že je to tím je nás cca 2000 ve sdílené IP a tudíž to ICQ serery blokují. Tak pak už nevím co si mám myslet.
Jen je mi divné že někomu jde ( mimo KLFREE, ale i pod sdílenou IP ). Tak fakt nevím.

Co vy na to ??
nejde to ? zkus to jinak...

tom712

Citace: "Fenix"Nevím čím to, ale posledni dobou často vypadává ICQ  :( .
Tak to mě taky... poslední dobou sakra často.
Citace: "Fenix"Někteří tvrdí že je to tím je nás cca 2000 ve sdílené IP a tudíž to ICQ serery blokují.
Ale ne, to se týká jiného problému.
Když ti (a dalším 1000 lidem) ICQ vypadne, tak se pokusíte znova připojit. No a tudíž server vidí 1000spojení z jedné IP adresy  :arrow:  turboing
Pak nás servery blokují.

Ale to nemůže za ty výpadky. Za to může pravděpodobně to že se upravuje gate :?:  Ale to já nevím.

BlackSUN

Já bych to spíš nazval connection flood :-)

Strazhce

Upozorneni pro lidi s Miranda+ICQ - icq muze blbnout take protoze nemame nejnovejsi plugin pro ICQ. Verze icq.dll, se kterou mi to funguje, je 3.6.12... 3.6.11 furt nestacilo :(

Citace: "Strazhce"Upozorneni pro lidi s Miranda+ICQ - icq muze blbnout take protoze nemame nejnovejsi plugin pro ICQ. Verze icq.dll, se kterou mi to funguje, je 3.6.12... 3.6.11 furt nestacilo :(
muzes dat link na novou verzi...thx :wink:

skudlik

http://addons.miranda-im.org/details.php?action=viewfile&id=1683

s timhle by to melo fakcit.

Diskuze o problemu:

http://forums.miranda-im.org/showthread.php?t=6776

Je tam taky par linku na jine servery s tim icq.dll .. ten addons mi ted moc nejede .. asi to maj pretizeny.

tady je posledni alpha verze ze dneska

Don Martinez

Nejblbější na tom je, že icq se snaží prosazovat svoje "klienty" za všehnu cenu - takže bych se nedivil, kdyby se podobná situace časem opět opakovala :( ... Jinak pokud používáte qip - stáhněte si nejnovější verzi programu a pojede to :) .

belgarat

Ad spousta spojeni z jedne adresy: vzhledem k tomu ze se ICQ mrska spojuje nadvakrat, tak pocatecni pokus s rovnomernym rozdelenim odchozich pozadavku jaksi nevysel :(
Takze ted ma kazda cast site "svou" adresu pres kterou leze ven.