Main Menu

Problem s emailem

Založil Lasse, Únor 13, 2006, 09:16:18 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Ray

to nepomůže :( - ať už to zkoušim přes http rozhraní nebo externí smtp tak se to chová skoro stejně
já to mam s uploadováním občas dost těžký - někdy neni možný uploadovat ani jeden obrázek na server  :?  ale to naštěstí není zas tak často

Hangman

no já momentálně odesílam po 13MB souborech asi 150MB a není problém - akorát mi to napíše něco o skriptu, tak dám ukončit a je to OK
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

Medwyn

<povzdech> ach jo.. kdy konecne lide pochopi, k cemu je email primarne urceny... 150MB soubor po 13MB je zarny priklad.</povzdech>

belakos

Citace: "Medwyn"<povzdech> ach jo.. kdy konecne lide pochopi, k cemu je email primarne urceny... 150MB soubor po 13MB je zarny priklad.</povzdech>
No ja doufam, ze to Hangman nemyslel tak, ze to posila pres mail.
Pokud ano, slysel jsi nekdy, Hangmane, slovo FTP? :wink:

belakos

Citace: "Ray"to nepomůže :( - ať už to zkoušim přes http rozhraní nebo externí smtp tak se to chová skoro stejně
já to mam s uploadováním občas dost těžký - někdy neni možný uploadovat ani jeden obrázek na server  :?  ale to naštěstí není zas tak často
Tak az budou problemy s odesilanim mailu s prilohama, zkusil bych proste jakykoliv upload. Pokud to nepujde, zrejme to nebude chyba jen u mailu..

Hangman

No jak mam poslat fotky někomu, kdo počítači rozumí jak koza petrželi? Když je na seznamu 2GB místa tak si to můžu dovolit - vím co je ftp a používám to na svůj web :wink:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 


belakos

Citace: "Hangman"No jak mam poslat fotky někomu, kdo počítači rozumí jak koza petrželi? Když je na seznamu 2GB místa tak si to můžu dovolit - vím co je ftp a používám to na svůj web :wink:
No pokud mas verejnou, neni problem na svym pocitaci rozbehnout FTP server a kozopetrzelovymu uzivateli jen dat link na stahnuti.
Napr. ftp://ver.ej.na.ip/fotky.zip  8)

Hangman

Takhle nemusím bejt online a stejně to bude mít - je problém abysme byli oba online - jinak by to nebyl problém - myslim :lol:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

jedjisch

Citace: "Hangman"Takhle nemusím bejt online a stejně to bude mít - je problém abysme byli oba online - jinak by to nebyl problém - myslim :lol:

od ceho mas webhosting?

Lasse

Citace: "Mr.Gespant"Na jakém jsi AP a jak jsi připojen? Jake mas pingy na smtp.klfree.net? Jake mas pingy na bránu?

AP mám Hrad , odezvu na klfree mám kolem 40ms

mail stále zlobí,nevíte někdo kde je teda problém

jak zjistím pingy ? :oops:

Lukas

Citace: "Lasse"
Citace: "Mr.Gespant"Na jakém jsi AP a jak jsi připojen? Jake mas pingy na smtp.klfree.net? Jake mas pingy na bránu?

AP mám Hrad , odezvu na klfree mám kolem 40ms

mail stále zlobí,nevíte někdo kde je teda problém

jak zjistím pingy ? :oops:

ping=odezva  8)  :D

Lasse

ja si to myslel  :oops:

takze pingy na branu mam kolem 30 na ostatni stranky take

tak proc mi ty maily nejdou sakra odeslat

Mr.Gespant

No proveril bych komp, jestli tam nemas nejake blbe nastaveni SMTP uctu nebo DNS serveru...

pripadne odcervit... :-)
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Lasse

to už jsem dělal několikrát,dříve to chodilo normálně a žádné změny v pc jsem nedělal