Main Menu

IMAP

Založil Hanz02, Září 17, 2006, 11:45:45 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

Hanz02

jaky free email ma imap?

seznam nepodporuje
centrum jen za kredity

pouzivate?
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

Belerby

Citace: "Hanz02"jaky free email ma imap?

seznam nepodporuje
centrum jen za kredity

pouzivate?
nevim, pouzivam :-)
Pij beer, at je meer *22*

Hanz02

Citace: "Belerby"...
jj, tvoje odpoved mi moc pomohla  :lol:
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

Belerby

Citace: "Hanz02"
Citace: "Belerby"...
jj, tvoje odpoved mi moc pomohla  :lol:
No, na otazky sem odpovedel, co vic si chtel slyset :-)
Strucne otazky, strucne odpovedi  :wink:

PS: Myslim ze atlas.cz ma imap.
Pij beer, at je meer *22*

tom712

Citace: "Belerby"PS: Myslim ze atlas.cz ma imap.
Jo to ma.
Pouzivam k nejvetsi spokojenosti.

Medwyn

Popripade klfree email muze mit imap ;) .. ale nikdo se o ne nestara a je to uloziste "na vlastni nebezpeci".. Nicmene pouzivam k maximalni spokojenosti.

Hanz02

Citace: "Medwyn"Popripade klfree email muze mit imap ;) .. ale nikdo se o ne nestara a je to uloziste "na vlastni nebezpeci".. Nicmene pouzivam k maximalni spokojenosti.
no to take pouzivam  :lol: , ale asi tezko zaridit pro neclena, za ktereho to resim....
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

Pluto

Citace: "Hanz02"jaky free email ma imap?

seznam nepodporuje
centrum jen za kredity

pouzivate?

tiscali.cz (vyzkouseno, funkcni)
inmail.cz (nezkousel jsem)

P.

BlackSUN

Neni nad vlastní mail server :-)
Déle všechny významné hostingy mají imap, na centru ho též používám, kreditů mám habakuk.

belgarat