Main Menu

OFFTOPIC NEJVĚČÍ

Založil anopheles, Březen 03, 2006, 11:09:33 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

Hangman

Každej to vidí jinak a ne každej je z toho odvázanej no :wink:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

anopheles

mě se jednotlivý díly líbily ale dost mě otrávil ten konec niijakto nezkončilo prostě to je možnost pro další díly a natahování to do nekonečna já to sledovala a dost sem se u toho pobavila ale prostě mě zajímalo jak to dopadne a otrávilo mě že to nedopadlo nijak vrátili se v podstatě na začátek
sem beruška převlečená za komára!

Hangman

No pokud si dobře vzpomínám ( znalejší mě jistě opraví) tak to bylo točený v  roce 1993 a poněvadž je to už víc jak 13 let tak nepředpokládám další díly :wink:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

anopheles

já neřekla že je natočí ale že si nechali otevřený dvířka kdyby chtěli točit další a ten konec mě prostě neuspokojil
sem beruška převlečená za komára!

Don Martinez

Citace: "Hangman"No pokud si dobře vzpomínám ( znalejší mě jistě opraví) tak to bylo točený v  roce 1993 a poněvadž je to už víc jak 13 let tak nepředpokládám další díly :wink:
VIII. série je made in 1999 :wink: - seknul ses jenom o 6 let :) .

Hangman

To je osmá série tak nová jo?
Tak to se omlouvám. Každopádně už další díly točit nebudou - maximálně slibovanej celovečerák, ale i o tom pochybuju.
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

anopheles

takže se v tom vyznáš stejně jak já co tak koukám že
sem beruška převlečená za komára!

Hangman

Tak sem se seknul no, vim že mi utkvělo z některého dílu že tam bylo 1993 a teď si vybavuju i 1995 :oops:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

anopheles

to nebylo poprvé co je řeč o trpaslíkovi :wink:
sem beruška převlečená za komára!

Hanz02

Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

Don Martinez

Citace: "Hanz02"Tak gratuluju...  :D
WTF?

tom712