Free Antivir

Založil tom712, Březen 31, 2006, 10:17:04 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

tom712

Jaký zdarma antivir je dobrý?
Co by jste doporučili abych si stáhnul a legálně provozval nejlépe bez poplatků :-)

Ne že bych neměl 600,- na roční update svého NOD32...
Ale spousta lidí prostě nerada utrácí peníze  8)

Prosím poraďte.

Don Martinez

Mno já bych věřil shitovi z PcTf - takže imho avast!.

Hangman

Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

BlackSUN


Mr.Gespant

Citace: "BlackSUN"avg: free.grisoft.com

beru to jako aprilovy zertik v porovnani s AVASTem... :-)
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

tom712

Citace: "BlackSUN"avg: free.grisoft.com
Nojo dnes je ten apríl :-)

Radekb

Taky doporucuju Avast!
Ovsem pro zkusene uzivatele vypnout standardni stit. Ten dost zpomaluje.
A jednou tydne proskenovat pamet a na pozadi disk.
Nutny je firewall.

skudlik

Doporucuju pouzivat rozumnej web browser (opera, v nouzi firefox) + firewall (kerio 2.x) .. pak je nejakej antivirak naprosta zbytecnost, co akorat brzdi komp.

BlackSUN

Citace: "skudlik"Doporucuju pouzivat rozumnej web browser (opera, v nouzi firefox) + firewall (kerio 2.x) .. pak je nejakej antivirak naprosta zbytecnost, co akorat brzdi komp.

True, mam nod32 a avg jen tak, aby se neřeklo.. a nikdy sem neměl problém s avg, kdo jo a nadává na něj, jestli nebude chyba někde jinde ;-)

Jendall

avg snad ani radsi ne .... a pod linuxem ani antivir nemusi bejt  :wink:

edvin

Překvapuje mě, že se tady nějak všichni shodnete na tom, že AVG ne. Namáte nějaký odkaz na argumenty, proč a v čem je konkurence lepší? Díky předem.

T.L.

Radekb

Je to prevazujici nazor v internetovych diskusich :)
Ma uz AVG inkrementalni aktualizaci?
Me vzdycky dostane, kdyz prijdu k nekomu, kdo ma AVG a dial-up a zacne se mu stahovat 3MB a vetsi aktualizace a jeste ke konci zahlasi, ze doslo k chybe :)

BlackSUN

Full verze samozřejmě inkrementální aktualizaci má, free verze nějaké to omezení mít musí.. Což se mě netýká, krabicovku mám..

Jinak internetové diskuse brát silně s rezervou.. a radši si to sám zkusit než jen tupě něco papouškovat..

tom712

No tak třeba já sem předevčírem viděl AVG které zabíralo 20% CPU :-) a 15MB pameti. A to mi příde sakra dost.

Docent

Citace: "Mr.Gespant"
Citace: "BlackSUN"avg: free.grisoft.com

beru to jako aprilovy zertik v porovnani s AVASTem... :-)
Hm, zvláštní je, že jsem zkoušel AVAST na http://virusscan.jotti.org/ na pár souborech a tvářil se náramně spokojeně, jako že nic, zatímco AVG a s ním řada dalších nekompromisně trvalo na tom, že jsou to trojany  :roll: .
S(tB)eznam - nic horšího neznám!
... vlastně ano, cenzora v KlFree :-(.