Free Antivir

Založil tom712, Březen 31, 2006, 10:17:04 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

BlackSUN

Prostředků mi žere avg asi 6 MB paměti a procák nula nula prd..


BlackSUN

A jakou to má vypovídací hodnotu? Takovou stránku si mohu udělat taky a co z toho..

skudlik

Citace: "edvin"Překvapuje mě, že se tady nějak všichni shodnete na tom, že AVG ne. Namáte nějaký odkaz na argumenty, proč a v čem je konkurence lepší? Díky předem.

T.L.

Nereknu v cem je lepsi konkurence (avast taky neni zrovna zadnej zazrak, nod32 fura lidi vychvaluje).

Muzu jen napsat zkusenost z prace - cca 100 pocitacu, nekdy pred rokem jsme vyhodne nakoupili multi-licenci AVG pro vsecky PC.

- jako preventivni ochrana je AVG uplne o nicem - zavirovanych kompu je docela dost.. (vetsina zamestnancu pouziva explorer).
- kdyz uz to neco najde (nejcasteji trojany a ruznej spyware), tak sance ze by to  umelo odstranit je minimalni. Rychlejsi postup je prolezt registry a pokusit se to vykuchat manualne (hijack it! je docela sikovnej nastroj) pripadne komplet reinstalnout z image napadeny stroj. Abych AVG teda uplne nekrivdil, funkci ma aspon v tom, ze to toho vira nalezne a pak nejake procent lidi aspon zavola a chce pomoct.
- stabilita samotneho AVG neni zrovna idealni. Hlavne teda na starych win98 (kterych bohuzel taky jeste par mame) to miva ve zvyku padat - na testech mejlu, pri napadeni ruznym spywarem .. proste docela castej jev ..

Citace: "BlackSUN"Prostředků mi žere avg asi 6 MB paměti a procák nula nula prd..
Zalezi hlavne na nastaveni toho slavneho rezidentniho stitu. Defaultne to testuje celkem dost typu souboru pri otevreni. Coz se dost znacne projevuje na rychlosti behu nekterych aplikaci.

jo

Omylem se mi podařilo spustit trojana na pc chráněném aktuálním AVG 7. Na obrazovce jsem viděl jak se kopíruje několik infikovaných souborů, AVG nereagovalo. Komplexní prohlídkou infikované soubory našlo, ale účinně odstranit neumělo.
Následovala reinstalace pc.

Hangman

Doporučuji NOD32, ale budete si ho muset zakoupit. Po Avastu mi našel 11 virů :wink:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

BlackSUN

Citace: "jo"Omylem se mi podařilo spustit trojana na pc chráněném aktuálním AVG 7. Na obrazovce jsem viděl jak se kopíruje několik infikovaných souborů, AVG nereagovalo. Komplexní prohlídkou infikované soubory našlo, ale účinně odstranit neumělo.
Následovala reinstalace pc.

Reinstalace bych řekl že zbytečná, ale když to člověk jinak neumí ;-)

F

Tady je online antivir www.trendmicro.com nemusi ti teda zrat misto na disku akorat neaky trojani blokujou tu stranku takze se na nej nespolihejte ale jinak je fakt dobrej

zemocz

Citace: Hangman kdy Duben 17, 2006, 08:18:37 DOPOLEDNE
Doporučuji NOD32, ale budete si ho muset zakoupit. Po Avastu mi našel 11 virů :wink:

Mam podobnou zkusenost, po odinstalaci avastu mi NOD nasel taky asi 13 viru.
Don´t worry be PUNK !!