Licence na antivir aneb Týdny v Klfree (16,17)

Založil Fenix, Duben 24, 2006, 02:21:33 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Pokračovat v jednání s firmou ESET o udělění nekomerční multilicence na antivirový program NOD 32 pro KLFREE a jeho členy ?

ANO
43 (76.8%)
NE
10 (17.9%)
NEVÍM
3 (5.4%)

Celkem hlasů: 51

Hlasování ukončeno: Duben 24, 2006, 02:21:33 ODPOLEDNE

frrrkos

Musíme počítat s tím, že za těchto podmínek ho má do týdne půl republiky.  :roll:  (aby nebyly nepříjemnosti) ale jinak ho beru.
a on frrrrrrr.....!!
(Kéčara)

Mr.Gespant

A myslis ze ted nema? :wink:

Ale clenove Klfree ho budou mit legalne...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!


Hangman

Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

lordwasill

Citace: "Hangman"Me by pouze zajimalo, proc to nekdo nechce?
Třeba maj něco lepšího :D sice nevim co by mohlo bejt lepšé možá norton ....

Hangman

Citace: "lordwasill"
Citace: "Hangman"Me by pouze zajimalo, proc to nekdo nechce?
Třeba maj něco lepšího :D sice nevim co by mohlo bejt....
LINUX  8)

lukyhurdy

Citace: "lordwasill"
Citace: "Hangman"Me by pouze zajimalo, proc to nekdo nechce?
Třeba maj něco lepšího :D sice nevim co by mohlo bejt lepšé možá norton ....

Ja jenom doufam ze slovo NORTON , byl jenom spatny vtip. Nel jsem ho asi tak tejden ale dele jsem to nevydrzel  :x , NOD32 je asi pro win to nejlepsi, alespon podle me.
sem tady prvni den :-D

Hangman

Citace: "lukyhurdy"
Citace: "lordwasill"
Citace: "Hangman"Me by pouze zajimalo, proc to nekdo nechce?
Třeba maj něco lepšího :D sice nevim co by mohlo bejt lepšé možá norton ....

Ja jenom doufam ze slovo NORTON , byl jenom spatny vtip. Nel jsem ho asi tak tejden ale dele jsem to nevydrzel  :x , NOD32 je asi pro win to nejlepsi, alespon podle me.

No NOD32 je dobrej, ale když používáš celej balík Nortonu, tak je trochu blbý k tomu dát NOD32. - Já ale Norton nemam moc v lásce :wink:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

Jendall

hm, nekdo si treba vystaci s Avastem ...ja osobne ho mam na nekolika stanicich...nebo spis OS. Je zdarma, zadna licence neni treba a kdyz clovek nechodi na nejaky vylozene "zabordeleny" stranky, tak je vsechno vpohode ... a kdyz neotevira nezname maily a nepouziva shitIE.

Hangman

No koukni se třeba na www.andr.net  - tam je to samej vir a s avastem jsi v háji :lol:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

Jendall

Citace: "Hangman"No koukni se na www.andr.net  -tam je to samej vir a s avastem jsi v háji Laughing

tak rikam: kdyz clovek nechodi na vylozene zabordeleny stranky. Na to, aby si uzivatele Klfree mohli v pohodli brouzdat po strankach se sw, ktery poskozuje autorska prava se ten NOD32 teda opravdu vyplati  :wink:  ...spis bych to dal na dalsi ceragon nebo 40Mbit alcomu nebo na rozvoj fiber-optic prevesu ....

Don Martinez

Citace: "Hangman"censored by Washington Irving :P
Lásko už si do prdele přečti pravidla fóra - divím se jak to, že to nikdo nesmazal :evil: - KlFree imho nemá potřebu aby se jeho členové takhle na fóru projevovali :roll: . Chtělo by to nějaký ocenenění tvojí "snahy"...

wascheck

Citace: "Jendall"hm, nekdo si treba vystaci s Avastem ...ja osobne ho mam na nekolika stanicich...nebo spis OS. Je zdarma, zadna licence neni treba a kdyz clovek nechodi na nejaky vylozene "zabordeleny" stranky, tak je vsechno vpohode ... a kdyz neotevira nezname maily a nepouziva shitIE.

tak to ani nezapinas komp ne  8)  :lol:

Jendall

Citace: "wascheck"tak to ani nezapinas komp ne  8)  :lol:

mas pravdu, nezapinam, protoze jsou zaple porad 24h denne  :wink:

Hangman

Citace: "Don Martinez"
Citace: "Hangman"No koukni se na <cenzored> - tam jsou <cenzored> a s avastem jsi v .... :lol:
Lásko už si do prdele přečti pravidla fóra - divím se jak to, že to nikdo nesmazal :evil: - KlFree imho nemá potřebu aby se jeho členové takhle na fóru projevovali :roll: . Chtělo by to nějaký ocenenění tvojí "snahy"...

Pokud vím, tak jsem nenapsal jediný sprostý slovo narozdíl od tebe :wink:
Já jen uvádím věci z vlastní zkušenosti na pravou míru - pokud tebe nebo někoho jiného něco z mých příspěvků pohoršilo, tak se tímto omlouvám!
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!!