Licence na antivir aneb Týdny v Klfree (16,17)

Založil Fenix, Duben 24, 2006, 02:21:33 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Pokračovat v jednání s firmou ESET o udělění nekomerční multilicence na antivirový program NOD 32 pro KLFREE a jeho členy ?

ANO
43 (76.8%)
NE
10 (17.9%)
NEVÍM
3 (5.4%)

Celkem hlasů: 51

Hlasování ukončeno: Duben 24, 2006, 02:21:33 ODPOLEDNE

scorpio

Citace: "Hangman"
Citace: "Don Martinez"
Citace: "Hangman"No koukni se na <cenzurováno> - tam jsou <cenzurováno> a s avastem jsi v .... :lol:
Lásko už si do prdele přečti pravidla fóra - divím se jak to, že to nikdo nesmazal :evil: - KlFree imho nemá potřebu aby se jeho členové takhle na fóru projevovali :roll: . Chtělo by to nějaký ocenenění tvojí "snahy"...

Pokud vím, tak jsem nenapsal jediný sprostý slovo narozdíl od tebe :wink:
Já jen uvádím věci z vlastní zkušenosti na pravou míru - pokud tebe nebo někoho jiného něco z mých příspěvků pohoršilo, tak se tímto omlouvám!

Nepohoršilo, jenom se Ti jemně snaží naznačit že podobná témata jako jsi začal (viz citace) jsou na veřejném fóru našeho sdružení velice nevhodná a mohl bys sis způsobit (určitě nechtěný) problém.
-- by Scorpio ---

Hangman

OK. Přestanu rozvádět cokoliv co by někomu mohlo vadit :wink:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

scorpio

Citace: "Hangman"OK. Přestanu rozvádět cokoliv co by někomu mohlo vadit :wink:

Copak nám, my to rozchodíme, ale na konci by to mohlo vadit Tobě samotnýmu  :!:
-- by Scorpio ---

Jendall


Hangman

Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

scorpio

Citace: "Hangman"Upraveno pro dobro mé i ostatních 8)

Správná cesta  ;D , mnohem lepší než tahle :  :axe:
-- by Scorpio ---

Don Martinez

Citace: "scorpio"Nepohoršilo, jenom se Ti jemně snaží naznačit že podobná témata jako jsi začal (viz citace) jsou na veřejném fóru našeho sdružení velice nevhodná a mohl bys sis způsobit (určitě nechtěný) problém.
Přesně to jsem chtěl - uvědom si, že pod avatárem máš svý vlastní jméno (teda předpokládám)... Na jinejch větších fórech za tohle lítaj postihy - opakovaně i tvrdší. Navíc v pravidlech je něco o tom, že ve svých příspsěvcích nemáš porušovat platnej právní řád...
/Myslím, že je blbý aby to se veřejně říkalo - tu multilicenci nepotřebujeme my si to hromadně víte co...

Hangman

Jo. Díky za upozornění - budu si dávat pozor. Moje chyba
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

belakos

BTW v citacich zustala ta stara vereze tveho prispevku :cry: (Krom te od scorpia)

Hangman

Citace: "belakos"BTW v citacich zustala ta stara vereze tveho prispevku :cry: (Krom te od scorpia)

Opraveno :wink:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

Hangman

Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

frrrkos

a on frrrrrrr.....!!
(Kéčara)

Mr.Gespant

No nechciplo to... prave naopak... finalni nabidka od ESETu lezi na stole... Chtel jsem to nechat az do tydeniku, ale tak to teda proflaknu...

ESET nechce zcela pochopitelne jednat se Sdruzenim jako celkem, ale s jednotlivymi cleny - takze byla vyjednana celkem zajimava cena 600Kc na rok s tim, ze podminkou je odebrat alespon 500ks...

Jeste o tom ani Rada nemluvila - je to den stara vec...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Hangman

Takže to bude znamenat zakoupit si tu licenci osobně?
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

Mr.Gespant

ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!