Koncepce kvality pripojeni pro cleny - Kladno Rozdelov

Založil Anonymous, Květen 14, 2006, 01:18:19 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

jedjisch

Citace: "Hangman"Mno k čemu? Rád pomůžu s čýmkoliv, pokud bude čas. Taky bych rad aby se konecne neco delo na mym AP. Vsude se delaj vylepseni a u myho AP jsem videl - ...Spravce neodpovida....  :cry:

Spravce muze delat (skoro) kazdej :) Uz jsem ti to jednou rikal, ne?

Jendall

Citace: "Hangman"Taky bych rad aby se konecne neco delo na mym AP.

Ono "něco" se "samo" neudělá. Můžeš správci MRKu napsat, jestli má něco rozpracovaného a že mu s tím rád pomůžeš(povolení, instalace atd.. )

Belerby

Citace: "Hangman"Mno k čemu? Rád pomůžu s čýmkoliv, pokud bude čas. Taky bych rad aby se konecne neco delo na mym AP. Vsude se delaj vylepseni a u myho AP jsem videl - ...Spravce neodpovida....  :cry:
Tak se stan spravcem i ty :-) moznost k tomu mas :-)
Pij beer, at je meer *22*

Hangman

A kdo mi bude pomáhat s tim Linuxem? Já v Linuxu neumim :(  Mno přemejšlim o tom
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

Belerby

Pij beer, at je meer *22*

Hangman

Asi jo. Musim si to ještě rozmyslet, ale asi do toho půjdu :roll:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

Jendall

zkus pro začátek tohle http://proc.linux.cz/ , nainstaluj si na svůj comp třeba ubuntu, ten je stejný jako debian, který se používá na nodech a pak v tom budeš jako ryba ve vodě  :wink:

Hangman

No je tu hacek - ze 100GB mam volnejch celkem 50MB a plánuju nákup notebooku o prazdniny, takze se mi nic nechce s tim kompem delat, ponevadz bude naprodej.
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

tom712

Citace: "Jendall"nainstaluj si...
Prdlajs.

Napiš petrisovi ať ti udělá učet na testovacím stroji
ICQ: 117948280

DrJ3kyll

Citace: "Tom733"Jen FYI - spravce Bantengu uz pred casem dal pozadavek na novy 5G spoj smer Sky. Momentalne je ve fazi vyberu technologie a mista pro antenu. Realizaci predpokladam do konce kvetna.

Propustnost WiFi APcek se dale zvysi, az z nich zmizi vsichni lide z panelaku (nejen v Rozdelove). Bohuzel nekteri se prepojeni velmi brani (odvolavaji se proti rozhodnuti spravce, etc.), i kdyz jim vedle bytu vede kabel domovni LANky :-/

Na KI se urcite zastav, nove myslenky uvitame. Shodou okolnosti neni ted v KI nikdo z oblasti Rozdelova a to muze mit taky vliv.

Ano, v KI ted shodou okolnosti neni nikdo z Rozdelova - protoze ten jediny clovek ztratil po delsi dobe a usili duveru v kompetenci tohoto organu.

Je uzasne, jak dokaze spousta lidi ridit vystavbu site tim, "ze by se tady melo neco zlepsit", jenze tyhle lidi uz ani nevnimam. Pokud mate, moji mili rozdelovaci z Hasicarny, zajem si trochu prilepsit, necht se nekde slezeme f2f a muzeme to probrat a rozdelit si ukoly - v tom vidim cestu dopredu.

"Fandit si musíme sami, nikdo jinej to za nás neudělá"

scorpio

Citace: "Hangman"A kdo mi bude pomáhat s tim Linuxem? Já v Linuxu neumim :(  Mno přemejšlim o tom

S tucnakem jsem na tom taknejak nejak ale pokud budes potrebovat a ja budu online tak se nevahej zeptat.

Spravcuju tak asi jeden mesic, a ucim se to za jizdy  :shock:
-- by Scorpio ---

Deacon

Citace: "DrJ3kyll"
Ano, v KI ted shodou okolnosti neni nikdo z Rozdelova - protoze ten jediny clovek ztratil po delsi dobe a usili duveru v kompetenci tohoto organu.

Je uzasne, jak dokaze spousta lidi ridit vystavbu site tim, "ze by se tady melo neco zlepsit", jenze tyhle lidi uz ani nevnimam. Pokud mate, moji mili rozdelovaci z Hasicarny, zajem si trochu prilepsit, necht se nekde slezeme f2f a muzeme to probrat a rozdelit si ukoly - v tom vidim cestu dopredu.

"Fandit si musíme sami, nikdo jinej to za nás neudělá"

100% souhlas

flashx

Mimochodem meli by jste vedet, ze ten kdo byl prvni proti novemu peeru na Banteng byl D3kyll a ten kdo domlouval pristupova prava na hasicarnu byl Deacon ktery zaroven v lonskem roku odmitl montaz v te dobe pouzivaneho
Tranga mezi Hasicarnu a VKD a proto byli a budou i do budoucna problemy s jakymkoli upgrade.

Dale je v planu 100mbit pripoj na VKD, posileni spoje na SKY proto bych vazene pany pozadal aby nevytvareli rozbroje protoze jich samotnych je vic nez dost.
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

Deacon

obavam se ze krome toho, ze tu pises 'polopravdy', sem mimojine zase pises trochu off-topic  :roll:

P.S.  1) dal uz se tu o tom dohadovat nebudu, 2) DrJ3kyll RULEZZ  :!:

Hangman

Citace: "scorpio"
Citace: "Hangman"A kdo mi bude pomáhat s tim Linuxem? Já v Linuxu neumim :(  Mno přemejšlim o tom

S tucnakem jsem na tom taknejak nejak ale pokud budes potrebovat a ja budu online tak se nevahej zeptat.

Spravcuju tak asi jeden mesic, a ucim se to za jizdy  :shock:

Oki. Tak ja se pak ozvu. Pocitam ze bych to vzal tak za 14 dní z důvodů písemek ve škole. :wink:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!!