Koncepce kvality pripojeni pro cleny - Kladno Rozdelov

Založil Anonymous, Květen 14, 2006, 01:18:19 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

jedjisch

Citace: "Hangman"
Citace: "scorpio"
Citace: "Hangman"A kdo mi bude pomáhat s tim Linuxem? Já v Linuxu neumim :(  Mno přemejšlim o tom

S tucnakem jsem na tom taknejak nejak ale pokud budes potrebovat a ja budu online tak se nevahej zeptat.

Spravcuju tak asi jeden mesic, a ucim se to za jizdy  :shock:

Oki. Tak ja se pak ozvu. Pocitam ze bych to vzal tak za 14 dní z důvodů písemek ve škole. :wink:

OT: Nebo se domluvime a nekdy v pristich 14 dnech dopoledne se muzem sejit ve skladu a muzem to probrat.. v podstate to co je napsano ve twiki.

Hangman

Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

Anonymous

Jen aby to nevypadalo, ze jsem si postezoval a tim to hasne. Po konzultaci problematiky se spravci Bantegu a Sky, nasledne navsteve Sky byla navrzena moznost zlepseni kvality pristupu clenu z Bantengu (a nejen z neho) do site klFree a tato byla zaslana KI k posouzeni. O vysledku zde budu informovat.

flashx

Asi se stal nekde problem protoze na KI nic nedorazilo...............
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

Mr.Gespant

Ja to v Kokose vidim...

Sice nevim proc se ten thread vzhledem k datumu jmenuje "Zasedani KI 2006-05-10", ale lidi tam pisou :-))
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Tom733

ten nazev jsem zvrtal ja ... ono to datum stejne neni jiste ani 24. ...
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

flashx

Citace: "Mr.Gespant"Ja to v Kokose vidim...

Sice nevim proc se ten thread vzhledem k datumu jmenuje "Zasedani KI 2006-05-10", ale lidi tam pisou :-))

V kokosu muzes videt co chces, ale porad to nevidim v poste  :P
Kokos jakozto cenzurovane medium neberu jako duveryhodny zdroj
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

Tom733

Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

adampulec

Jsem připojený na AP Vezak a za poslední půlrok se rychlost mírně zmenšila. I tak ji však považuji za dobrou. Problém však je občasný výpadek na trase Vezak - Bila - VKD (zjisteno podle postupneho pingani). Pokud se bude v Rozdělově měnit cokoli na propojení, doporučuji změnit spoj Bila - Vezak na VKD - Vezak. Nejsem technicky znalý okolností s takovou změnou spojených, ale usuzuji, že se jedná jen o otočení antény a nastavení příslušných údajů na serveru.

Když se již zde začal projednávat problém, že pokud někdo chce změnu, musí ji sám udělat, myslím, že by se to mohlo vyřešit odměnou za vykonanou práci těm, kteří jsou schopni takové technické změny provést. Většina členů není s to se zapojit, ale je ochotna akceptovat mírné zvýšení příspěvku za účelem odměn těm, kteří se na práci podíleli. Avšak jsem přesvědčen, že finanční stránka sdružení je natolik dobrá, že při zavedení takových odměn není jakékoli zvyšování příspěvku třeba.

BlackSUN

Citace: "adampulec"Když se již zde začal projednávat problém, že pokud někdo chce změnu, musí ji sám udělat, myslím, že by se to mohlo vyřešit odměnou za vykonanou práci těm, kteří jsou schopni takové technické změny provést. Většina členů není s to se zapojit, ale je ochotna akceptovat mírné zvýšení příspěvku za účelem odměn těm, kteří se na práci podíleli. Avšak jsem přesvědčen, že finanční stránka sdružení je natolik dobrá, že při zavedení takových odměn není jakékoli zvyšování příspěvku třeba.

A jsme u zaměstnanců a firmy ;-)

Tom733

Pripojeni ma kazdy takove, jak si ho zaridi ... kde jsou aktivni, tam maji radove megabity az desitky megabit az do bytu. Kde cekaji co se bude dit, tam se placaji na WiFine.

Neni to jen o lezeni po stozarech, ale (a to casto predevsim) o vymysleni reseni, rozpoctu a rizeni dane akce.

Kuprikladu Banteng brecel 1/2 roku. Pak se nasel aktivista a novy spoj je v podstate hotovy, behem par dnu probehne i sw prepojeni. Tak to funguje vsude.

A nemyslim, ze by na tom financni odmeny neco zmenily. Kdo to chce delat, tak to dela i bezplatne, resp. do toho jeste cpe svuj benzin, naradi a mnohdy i hw.
Pokud to mistni nezmanaguji sami ale najdou jineho clena, ktery to pro ne udela za penize - necht je jeho odmena soucasti rozpoctu akce a muzeme o tom jednat.
Samozrejme takto navyseny rozpocet zaradi takovy projekt na pozdejsi terminy, kdyz bude na stole zaroven zadost o podobnou akci jinde, ovsem jen za cenu materialu.
To je totez jako vlastni pripojovani - kazdy se pripojuje sam. Pokud to nezvladne / nechce zvladat - at si najde nekoho, kdo mu to (treba za penize) udela. To je ciste na jejich dohode a nesouvisi to se Sdruzenim.

Konkretne treba v pripade clena 821 nevim proc si nevybeha povoleni, neumisti na strechu treba Ronju a ma doma 10 Mbit FD. A muze zapomenout na nejakou pretizenou WiFinu. Popravde nechapu jak muzes ze sveho domu byt pripojeny na vezak ... urcite je to nejake zajimave technicke reseni koncici 626kou v kompu.
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

Anonymous

Musim jen potvrdit slova Toma733. KlFree je obcanske sdruzeni a zalezi jen na aktivite clenu, kam se bude sit "vyvijet". Neni v silach nekolika dobrovolniku (aktivnich clenu sdruzeni) planovat rozvoj site do posledni "wi-fi". Pokud chcete zlepseni, na strankach klfree lze najit dostatek podkladu jak toho dosahnout.

Tom733

Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

Don Martinez

Citace: "Tom733"Tak Banteng ma vlastni 5G peer.

Uzijte si ho :)
2 kaftao a ostatní, kdo se o to postarali .