Co jsme zaslechli v newsech

Založil jo, Červenec 11, 2004, 05:51:36 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Magus

Já to vidím jako pečlivě promyšlený PostHunting  :lol:

majkl

Čao, jak řešíte? Řešíte? legálnost gameserverů, které běží na HW KLFree?

Třeba HalfLife server potřebuje i okopírovat datové soubory z orig. CD.

Provozuje ten game server OS nebo soukromá osoba?
: czela.net ::

psm

no doufam že ho provozuje sdružení... ;) hl 3.1.1.1 linux ded. server samozřejmě nepotřebuje žádné soubory z originálního cd a všechno co provozujeme jsou pouze legalní volně šiřitelné kopie serverů pro linux...

Mr.Gespant

Citace: "majkl"Čao, jak řešíte? Řešíte? legálnost gameserverů, které běží na HW KLFree?

Třeba HalfLife server potřebuje i okopírovat datové soubory z orig. CD.

Provozuje ten game server OS nebo soukromá osoba?

Myslim, ze je na gameserveru uz verejna IP, takze si prosim nejdriv precti info na gamezone.klfree.net a potom hodnot... diky...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

majkl

Citace: "Mr.Gespant"Myslim, ze je na gameserveru uz verejna IP, takze si prosim nejdriv precti info na gamezone.klfree.net a potom hodnot... diky...

:roll:

- ceho bych se tam docetl?
- nic jsem nehodnotil, precti si muj prispevek jeste jednou
- dekuju psm za odpoved, v czele jsme chteli koupit orig. CD na HL, aby nas server mohl byt verejny
- proc na sebe v tomhle foru porad musej lidi utocit?
: czela.net ::

psm

Citace: "majkl"
Citace: "Mr.Gespant"Myslim, ze je na gameserveru uz verejna IP, takze si prosim nejdriv precti info na gamezone.klfree.net a potom hodnot... diky...

:roll:

- ceho bych se tam docetl?
- nic jsem nehodnotil, precti si muj prispevek jeste jednou
- dekuju psm za odpoved, v czele jsme chteli koupit orig. CD na HL, aby nas server mohl byt verejny
- proc na sebe v tomhle foru porad musej lidi utocit?

neboj, mozna to vypada ze jsme tak trochu agresivni, ale zase tak hrozne to neni.. ;) (jedna se pouze o neblahy vliv neustaleho hrani komercnich titulu jako hl ,cs, quake a dalsi.. ber to jako varovani jak dopadnete kdyz se do toho pustite take) hihihi

majkl

Citaceber to jako varovani jak dopadnete kdyz se do toho pustite take) hihihi

Nam uz server bezi asi pul roku, ted ho jenom chceme pustit ven - takze si na nem budete moct zaparit i vy. Trenujte!! :)
: czela.net ::

Mostock

Citace: "majkl"
Citaceber to jako varovani jak dopadnete kdyz se do toho pustite take) hihihi

Nam uz server bezi asi pul roku, ted ho jenom chceme pustit ven - takze si na nem budete moct zaparit i vy. Trenujte!! :)

az tam pobesi W3 server rad to zksuim :o)))
´Neill : T´elc  please say something
T´elc : Indeed

BlackSUN

Citace: "majkl"
- proc na sebe v tomhle foru porad musej lidi utocit?

Jo tak to by mě taky zajímalo... Ale radši to nebudu dál rozvádět, aby si to zase někdo nevyložil nějak špatně..