Problém s Wifi kartou DWL-520+

Založil cassie, Srpen 26, 2005, 11:05:05 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

cassie

Mám problém s uploadem.Signál mi ukazuje 9/92,vysílání 2Mb/s.Nastavené je snad vše správně,anténu mám parabolu,natočenou správně.Prosím pomoc,nejdou mi odesílat maily s přílohama.Předem moc děkuji za pomoc.[/img]

Tom733

co zkusit zmerit signal ? viz. prislusny clanek na www.klfree.net
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

cassie


Tom733

Citace: "cassie"Signal 75,SNR 75.Tak nevím.

SNR 75 ? to neni realne..
posli mi log z mereni a muzem nad tim popremyslet. vysvetleni a reseni urcite najdeme
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

cassie

Nevim jak ziskat ten log z mereni,proto jsem ti poslal ofocenou obrazovku pri mereni na mail.

Tom733

Citace: "cassie"Nevim jak ziskat ten log z mereni,proto jsem ti poslal ofocenou obrazovku pri mereni na mail.

screenshot moc nepomuze .. lepsi by bylo zaslat ten .ns1 soubor.

ale i z toho screenshotu je na prvni pohled videt, ze na stejnem kanale prijimas i silnejsi AP nejake firmy. Za takove situace je kvalitni prenos prirozene vyloucen.
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"

flashx

Citace: "cassie"Mám problém s uploadem.Signál mi ukazuje 9/92,vysílání 2Mb/s.Nastavené je snad vše správně,anténu mám parabolu,natočenou správně.Prosím pomoc,nejdou mi odesílat maily s přílohama.Předem moc děkuji za pomoc.[/img]

Tomu rika byt tam jak nudle v bande  :)  
Neskodilo by prohlednout konektory a dosmerovani ant. Jinak to co popisujes dal vypada ze nemas zadny signal nad sumem neboli uzitecny signal zanika v sumu (ruseni) tz nemuze to jet .
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.