Main Menu

poutahovat antény

Založil BlackSUN, Květen 18, 2006, 11:06:32 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

BlackSUN

Aby se nemuselo pořád psát do aktualit, že se někde nějaká otočila :-)

tom712

Nebo tam dáme všude yagi antény, ty sou větruodolný....

Achjo  :roll:

Jendall

to by mi zajímalo, jak je tohle možný :) ....když se to utáhne tak, aby s tim člověk nehnul, tak  s tim nehne ani vichřice....

Hanz02

Citace: "Jendall"to by mi zajímalo, jak je tohle možný :) ....když se to utáhne tak, aby s tim člověk nehnul, tak  s tim nehne ani vichřice....

to bude tim, ze to BS chodi povolovat  :lol:  :lol:  :lol:
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

Jendall


Strazhce

Citace: "Jendall"to by mi zajímalo, jak je tohle možný :) ....když se to utáhne tak, aby s tim člověk nehnul, tak  s tim nehne ani vichřice....

Kdyz vitr doopravdy chce s necim hnout, tak to proste udela ;-)

Hanz02

Citace: "Strazhce"
Citace: "Jendall"to by mi zajímalo, jak je tohle možný :) ....když se to utáhne tak, aby s tim člověk nehnul, tak  s tim nehne ani vichřice....

Kdyz vitr doopravdy chce s necim hnout, tak to proste udela ;-)

Bohuzel ano, ale hazet to muzeme na BS  :lol:
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

Hangman

Nemeli by se delat pravidelne kontroly? :wink:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

Mr.Gespant

ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Hangman

Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

Mr.Gespant

tak kontakty na spravce mas na webovkach, tak je muzes zacit obepisovat, ze pujdes utahnout anteny :-)
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

Hangman

Mno když půjdeš se mnou tak v tom žádný velký problém nevidím:D
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

BlackSUN

Good joke, uz vidim, jak te nekdo pusti na sky bo silver jen tak :-))

Jendall

:D  na co chodit po strechach ...kdyz najednou jede nejaky spoj pomalu, tak nejspis spravce zkontroluje, jestli se neodfoukla antena :)

Tom733

Citace: "BlackSUN"Good joke, uz vidim, jak te nekdo pusti na sky bo silver jen tak :-))

jeslti chce .. zitra tam v 11 jdu
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"