Main Menu

jaky zdroj | pomer cena vykon

Založil doctor, Květen 23, 2006, 03:22:10 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

doctor

ahoj. chci vymenit muj noname zdroj ve skrini eurocase, a chci min 400w,
aby utahnul p4, 2g ram, grafiku s napajenim, 2xsata, 2xcd-dvd, plus cca 5-6 80mm vetraku, naky to svetylko   :D v casu a aby tam byla jeste rezervicka.
samozrejme tichej, svitit nemusis...
koukal jsem po tomhle:
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=32705

mate nekdo kupovanej zdroj v posledni dobe? a jakej...
dikes

Don Martinez

No hele já bych vzal něco silnějšího - 410W (i když je to Chieftec) se mi zdá docela málo - tak 500 nebo 550W bude ideál :) .

BlackSUN

Já bych šel do fortronu nebo tak, aspoň těch 500W, radši si připlatit než za půl roku kupovat něco dalšího.

doctor

ja jsem si to myslel...
ted tam mam myslim 400w noname, a vsechno dohromady uz nepustim...
asi budu koukat 500w a vyse....  :wink:

Mr.Gespant

no ja radsi Yesico, ale to je asi jina cenova kategorie :-) To uz je ten Fortron prijatelnejsi :-)
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

doctor

no kompik mam vymazlenej, ale tohle je moc uz i na me...  :shock:  :lol:
premyslim o http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=36092
kvalita jako fortron, mam od nich uz jeden v bocnici, a dva vzadu v casu, a nemenil bych....

doctor

Kvalitní, elegantní a vysoce výkonný zdroj z produkce společnosti Thermaltake nabízí sílu, která dostačuje i náročným pracovním stanicím, tichý provoz a podporu nejnovějších technologií a specifikací ATX 2.0.

prosim vite nekdo co je ta ATX 2.0? jestli potrebuju zdroj s tim a nebo bez toho? nejak vubec netusim :-(

jedjisch


doctor

aha  :oops:  :oops:  :oops:
no ja mam 478 socket, ten to nepotrebuje, a navic ten power ma uz sam vystup na to i to...

lordwasill

možná to je už mimo ale ja bych šel do enermaxe liberty 500W :) ten mam a nemužu si stěžovat na nic........ :)

BlackSUN

Tak ono na co se dá u dostatečně dimenzovaného funkčního zdroje stěžovat? Maximálně na hluk. Stálost výstupu a podobný věci nikdo tady z těch lidí neřeší.

doctor


Jendall

...abych dal za zdroj tolik, jako za novy hdd, to ne ....moje compy maji tvrdy drill noname zdroju  :D

Hangman

Tak tak. V mém kompu je více věcí noname a šlape perfekt už hodně dlouho :lol:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!!