Main Menu

nVidia GF 6800XT 256MB DDR3 256-bit PCI-E

Založil Cirrus, Červen 12, 2006, 12:28:57 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Cirrus

Prodávám tuto grafárnu od Galaxy. Mám ji 2 měsíce a stihl jsem ji pouze nainstalovat, vubec ji nepouzivam, takze kdyby měl někdo zájem je jeho za 4000kč. Stála bez koruny 5000kč.

Takty:   400jádro/1000paměti
Chladič: Zalman Fan
Sběrnice: 256bitů

Karta jede i ve SLi modu. Dva DVI výstupy a dva Biosy. DDR3 paměti jsou velmi dobře taktovatelné. V 3DMarku2005 dá skoro 4600bodů. Pixel shader 3.0...

Dodám včetně celého příslušenství.
kontakt případně na mejl ( jindra.patek@c-box.cz ) nebo tady na fóru...

Cirrus
"Pravděpodobnost přežití se rovná úhlu dopadu na zem..."

Cirrus

"Pravděpodobnost přežití se rovná úhlu dopadu na zem..."

Cirrus

"Pravděpodobnost přežití se rovná úhlu dopadu na zem..."

scorpio

Škoda že sem si tak zvyk na ATI karty  :cry:
-- by Scorpio ---

Cirrus

"Pravděpodobnost přežití se rovná úhlu dopadu na zem..."

scorpio

Takovou plečku / ATI X550 PCIe / ale na to my šmudlání to zatím celkem stačí.
-- by Scorpio ---

BlackSUN

Nezavisí náhodou skóre v 3D Marku na více věcech než jen grafice?

Don Martinez

Citace: "BlackSUN"Nezavisí náhodou skóre v 3D Marku na více věcech než jen grafice?
V těch posledních verzích (2005, 2006) je to imho hlavně o grafice... Na ostatní by měl být PCMark...

Cirrus

Citace: "BlackSUN"Nezavisí náhodou skóre v 3D Marku na více věcech než jen grafice?

Tak ještě doplním sestavu:

AMD Athlon 64 3000+ (@2700MHz) Venice s.939, AC Freezer 64 Pro, 2GB DDR500 A-Data Vitesta Extreme edition, MB ASUS A8N-E Ultra nForce4 PCI-E, Galaxy GeForce 6800 XT 256MB DDR3 256-bit Zalman Fan, ATX 400W

Ale jak uváděl Don, už to závisí hlavně na grafárně.

Cirrus
"Pravděpodobnost přežití se rovná úhlu dopadu na zem..."

Cirrus

"Pravděpodobnost přežití se rovná úhlu dopadu na zem..."

F

jestli se ji chces opravdu zbavit tak ti asi hold nezbyde nic jinyho nez si udelat vejlet nekam do bazaru do prahy a nebo zkus neaky e-bazary typu www.pc.bazos.cz www.hyperinzerce.cz atd... ale protoze je XT v podstate LE tak pocitej ze dostanes tak maximalne 1500  :-\ spis min jako muzes to zkusit vic snad nekoho chytnes  :wink:

Cirrus

No vzhledem k tomu, že tahle karta mi na rozlišení 1280x1024 zvladá všechny moje hry (X3: reunion, Battlefield 2 i 2142, MS Flight Simulator 2004) v max detailech a je ani ne rok stará, tak asi těžko. V 3Dmarku05 dává víc jak 4500bodů.

Zbavit se ji nepotřebuji, protože to co mám, tak zvládá velmi dobře, ale kdyby náhodou kupec byl, uvitam to. Bohužel na MS Flight Simulator X budu potřebovat něco hodně výkonnýho a tahle by tu už jen překážela. MS FSX zatim neni moc optimalizovany, tak to proste nespěchá.

Cirrus
"Pravděpodobnost přežití se rovná úhlu dopadu na zem..."

Tuvok

no já mam radeona 9600 a v 3Dmarku05 dá tak 3200 bodů a její prodejní cena je tak na 800 tak za 4500 by to těm 1500 za tu tvou odpovídalo

Cirrus

To číslo co uvádíš je totální blbost  ;D Pochybuju že Radeon 9600 ti dá 3200 bodů v 3Dmarku05, když muj bejvalej Radeon X700 (kterej je o dost výkonnější) mi dával maximálně 2500bodů (tos moh mít maximálne v 3Dmarku03). A taky pochybuju, že ji máš 10 měsíců, že podporuje PixelShader 3.0, že ji máš do PCI-E, že má 256MB paměti apod. A to všechno zlepšuje její výkon v hrách a ve větších rozlišeních, ne zrovna v 3Dmarku. A ještě má značkovej chladič od Zalmana.

Takže si myslim, že 2500,- je velice slušná nabídka.

Cirrus
"Pravděpodobnost přežití se rovná úhlu dopadu na zem..."

zemocz

Dulezitej je vyrobce.... Nvidia  ;D...nvidii bych nechtel ani.....za tech 1500  ;)
Don´t worry be PUNK !!