Main Menu

Azerus

Založil Ondřej, Červenec 01, 2006, 10:00:43 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Ondřej

Už delší dobu stahuju pomocí bittorent  klientů a od známého mě byl doporučen Azerus. Jak mám co možná nejlépa nstavit Azerus abych mohl stahovat, ale zároveň abych neomezoval počítače v domácí síti .Taky mám dotaz už se mě stalo, že když jsem stahoval hrui Star Wars , že mě softarová policie poslal výhružný dopis. Jwe možné nějak ten Azerus zabezpečit,třeba přes proxy server kvůli těm policajtu. třeba  nějaky programem nebo já nevym. Každej člověk může si stáhnout cokoliv pro svoji potřebu, ale nesmí to dál šířit problém u Peer To Peer sítí je že kdsyž stahuju talk taky upladuju
a cokoliv stahuju nikdy si nejsme jisetj jestly nebudou problémy např Ban od Kl-Free atd..

Hangman

Podle mě hlavně záleží na tom, co stahuješ :wink:
Mě se ještě nic takovýho nestalo, takže nevim, jak to zabezpečit
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

BlackSUN

Hlavně asi jde o Azureus... Omezit rychlostně se dá netlimiterem..

Ondřej

Tak c ose týče omezení rychlsoti to neni žádnej problém
mě jde jenom oto jak to co nejlepe zabezpečit vždyť když si chci stáhnout třeba nějaké hudební albu přes torrent ta ktrnu jestly bude vše v pohodě
poslední dobou využívám víc FTP sítí, přijdou mě daleko bezpečnější, ale nikde neni zárua že nanich ty soubory budou pořád,kdežto torrent pořád jede. Zkoušim používat i DC++Strong a mám stím problémy nevým čím to je sdílím 30GB dat- nejsou nelegální a přpojení na jakýkoliv HUB mě trváý strašně dlpouho někdy se dokonce zasekne a to mám veřejnou IP a nastavený pasivní přpojení tak nevym no

BlackSUN

Tak když máš veřejnou, tak proč máš pasiv?

Ondřej

Blbnu mam nastavený Active ne Passive

Hangman

Strong mi běží OK. Zkus Morpheus :wink:  Je to jednoduchý
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

Tom733

Citace: "Ondřej"Každej člověk může si stáhnout cokoliv pro svoji potřebu, ale nesmí to dál šířit

To se pletes. Fair use se nevztahuje na pocitacove programy, databaze, etc. .
Autor příspěvku od p.t. čtenáře neočekává, že si bude domýšlet cokoliv dalšího, co není v příspěvku přímo napsáno.

Motto: "Připojení má každý takové jaké si sám udělá a jak se o něj stará"