Main Menu

floorbal

Založil mazanek, Srpen 27, 2006, 08:59:29 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Don Martinez

Pokud nebudu hodně zničenej po malování tak se určitě dostavám, což mi připomíná, že bych si měl koupit novou hůl :-\ - s tou krátkou se blbě hraje...

haldar

Misto stejne jako losky rok, 2.ZS. K podpisu jsem se nedobrovolne prihlasil ja a Vlk  ;)

mazanek

Tak kdyby ste potřebovali nějak poradit se smlouvou, klíďo se ptejte, mám to od loňska v malíčku (a hlavně mám tu starou smlouvu někde schovanou :-)

Don Martinez

Citace: haldar kdy Září 02, 2007, 06:25:25 ODPOLEDNE
K podpisu jsem se nedobrovolne prihlasil ja a Vlk  ;)
Děkujeme za vaši oběť :) ...

doctor


Baxnop

Citace: doctor kdy Září 13, 2007, 02:35:01 ODPOLEDNE
jde teda vecer nekdo?

driv jsem chodil,pak zas dluho ne ..... nemohl bych se pridat? Prisel bych uz dnes ;-)

haldar


Baxnop


Don Martinez

Sorry, že jsem nedorazil - byl jsem nějakej mrtvej - dva dny uklízení - suxxx... Příště dorazím :) ...

doctor

ja se vcera ptal, ale z prace jsem prijel az v devet vecer  ::)
kolik se vybira?
jo a muzu priste nekoho vzit, jezdim autem od Mety az tam tak pokud jste cestou...

Baxnop

doufam ze dnes prijde vice lidi,beru kamose

Don Martinez


haldar

Zapomel jsem se posledne zeptat. Ve ctvrtek 25.10. jsou ve skolach prazdniny. Pokud bude dost lidi, muzeme prijit hrat, jen to musim tenhle tyden oznamit pani skolnici. Rozmyslete si to a dejte vedet bud na forum nebo pred ctvrtecni hrou. Nebude-li dost nahlasenych lidi, pak se 25.10. konat nebude. Mejte se.

Baxnop

dnes prijdu ja + 2 dyby neco....

haldar

25.10. se floorball BUDE bez ohledu na prazdniny ve skolach, tak at vas je tam aspon 6  ;)