Main Menu

floorbal

Založil mazanek, Srpen 27, 2006, 08:59:29 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

mazanek

Ahoj, jen připomínám, že náš úterní floorbal se stále koná! Koukejte chodit, minule jsme se sešli jen čtyři! Sice jsme si hezky zahráli, ale pořád bych ve čtyřech chodit nechtěl...takže v úterý 9.1. se těším navi!!

kaiten

Citace: mazanek kdy Leden 06, 2007, 10:16:55 DOPOLEDNE
Ahoj, jen připomínám, že náš úterní floorbal se stále koná! Koukejte chodit, minule jsme se sešli jen čtyři! Sice jsme si hezky zahráli, ale pořád bych ve čtyřech chodit nechtěl...takže v úterý 9.1. se těším navi!!
Dáme dnes ve dvou :D ? KECÁM Já svůj 4členný tým mám, takže by nás mohlo býti snad dosti.

Don Martinez

Jak jsem říkal minule nepřijdu, mám toho moc :( . Sorry...

Baxnop

opet nemuzu prijit :(( Kdyz to neni kvuli skole, tak sem nachcipanej :(

kaiten

Tak co mazanku, přijdeš? Chybí nám tam tvoje schopnosti  >:D nikdo to neumí nandat do brány tak pěkně jako TY ! Prašule jsou u mě (aspoň co zbylo) - jestli ty padesátníky tedy chceš, ani v hospodě už je nechtěli.  :angel:

Don Martinez

Hlavně dneska budeme hrát slušně, nebo :police: >:D ...

kaiten

Citace: Don Martinez kdy Leden 30, 2007, 04:44:31 ODPOLEDNE
Hlavně dneska budeme hrát slušně, nebo :police: >:D ...
OK domluvíme si večer pravidla (žádný nože, teleskopické obušky delší než 30cm, plynnové pistole, slzáky) pepřák bych povolil dá se na něj zvyknout, možná bych zakázal elektrický paralizéry - pokud ne tak musím koupit dnes večer ještě baterie. :angel: 

mazanek

Ahoj, tak doufám že ste to beze mě podvakráte zvládli a nepropili všechny peníze :-) Tentokráte už nebudu ani laškovat se slečnou chřipkou ani vyrážet na hory, tož zítra naviděnou..!

kaiten

Peníze? Ty nemáme! Kazí charakter! :laugh:

Don Martinez

Sakra vypadá to, že můj nový rozvrh se rozhodl bejt proti florbalu >:( ... Asi si celej letní semestr nezahraju...

kaiten

Tak prď na školu  ;D Tak já už jsem se taky vymarodil a odpočinul si od vás :D tak tohle úterý se ukážu v plné formě :D

kaiten

Tak panáčkové doufám že máte nabroušený kosy  na dnešek >:D BUDE MASO !!  :lol: :laugh: >:D

Don Martinez

Vypadá to, že si Úvod do programování budu moct přesunout na 13:15 takže bych to měl stíhat (teda aspoň jednou za 14 dní) - doufám, že máte radost >:D ...

haldar

cau, 6.3. floorball bude nebo je skola z duvodu prazdnin uzavrena?

kaiten

Citace: haldar kdy Březen 03, 2007, 08:42:06 DOPOLEDNE
cau, 6.3. floorball bude nebo je skola z duvodu prazdnin uzavrena?
sry, že jsem neodpověděl byl jsem na horách ale hodina se konala :D