Main Menu

devatenáctka + postýlka

Založil Pluto, Září 18, 2006, 08:50:44 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Pluto

Mel bych tu jeden 19" CRT (Belinea 10 50 65, r.v. 2002, pouzivany,  bezvadny, funkcni, ovsem trochu vetsi... :wink: ) za 700,-
A taky nam tu prekazi hardware z trochu jineho soudku, a sice pekna proutena detska postylka (bajvoko 100x60 cm) pro prcka do zhruba 6 mesicu, slusne zachovala, ovsem po 5 detech je v ni trochu jeta matrace (da se vymenit), bratru za 500,-

Zdravim
Pluto

doctor


tom712

A já už chtěl kupovat... hmm a von je to monitor

doctor

Citace: "tom712"A já už chtěl kupovat... hmm a von je to monitor

to bych ji koupil i s postylkou rovnou dohromady...
sry za ot  :wink:

Pluto

Citace: "tom712"A já už chtěl kupovat... hmm a von je to monitor

:D  :D

Pluto

Citace: "doctor"prodas i oddelene?

Samozrejme; spojeni obou do jednoho vlakna je jenom prohnily marketingovy trik... :)

Mas-li zajem o jakoukoliv polozku, ozvi se na email, dohodneme detaily. Dneska uz koncim, prckove nam davaji docela zabrat.

Zdravim
P.

jedjisch

Mels napsat pred pul rokem, ted uz mam sedmnactku  :D A do postylky bych se nevesel :)

DrJ3kyll

Citace: "jedjisch"Mels napsat pred pul rokem, ted uz mam sedmnactku  :D A do postylky bych se nevesel :)
Nejaky novy objev? ;)

jedjisch

Citace: "DrJ3kyll"
Citace: "jedjisch"Mels napsat pred pul rokem, ted uz mam sedmnactku  :D A do postylky bych se nevesel :)
Nejaky novy objev? ;)

Kde? :)

Hangman

Nemyslíte že už je to trochu OT? Jestli máte zájem přesunu Vám to do kecárny :wink:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

jedjisch

Neni, porad se bavime o devatenacce :)

DrJ3kyll


Certik68

mě ten nadpis teda evokoval úplně jiné téma ... :oops:  :P
PS: doufám, že pepřijímáme členy mladší 18 ti let? Nerad bych byl obviněn z kažení mravní výchovy mládeže, a Vás starý pardály už skazit nemohu!

tom712

Citace: "Certik68"mě ten nadpis teda evokoval úplně jiné téma ... :oops:  :P
PS: doufám, že pepřijímáme členy mladší 18 ti let? Nerad bych byl obviněn z kažení mravní výchovy mládeže, a Vás starý pardály už skazit nemohu!
Přijímáme.

Elkim

Citace: "Certik68"mě ten nadpis teda evokoval úplně jiné téma ... :oops:  :P
PS: doufám, že pepřijímáme členy mladší 18 ti let? Nerad bych byl obviněn z kažení mravní výchovy mládeže, a Vás starý pardály už skazit nemohu!
kde můžu podat žalobu? :mrgreen: je mi 17,byl sem slušnej chlapec,ale ted......  :twisted: