Main Menu

Prevesy na VKD

Založil jedjisch, Listopad 08, 2006, 10:10:06 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

jedjisch

Natahnete si optiku a vykaslete se na compexe :)

thax

Citace: "Hanz02"nebo si dat domu routr, ale to jak vim se ti nechce...

Tak router bych si za AP klidně dal, ale kdo ho zaplatí? Lidi těžko přemluvíš ke společnýmu nákupu něčeho, když jim ten net funguje i bez toho :-)

thax

Citace: "jedjisch"Natahnete si optiku a vykaslete se na compexe :)

Optiku bych určitě rád, ale baráky kolem nás zatim převis z vkd nemají  :?

Belerby

Citace: "thax"
Citace: "jedjisch"Natahnete si optiku a vykaslete se na compexe :)

Optiku bych určitě rád, ale baráky kolem nás zatim převis z vkd nemají  :?
A pokud to nikdo nezaridi ani mit nebudou  :wink:
Pij beer, at je meer *22*

Hanz02

Citace: "thax"
Citace: "Hanz02"nebo si dat domu routr, ale to jak vim se ti nechce...

Tak router bych si za AP klidně dal, ale kdo ho zaplatí? Lidi těžko přemluvíš ke společnýmu nákupu něčeho, když jim ten net funguje i bez toho :-)

Ono mit routr v pokoji (mysleno klasicke PC) neni zadna vyhra... Prvne bych se snazil domluvit se spravou domu a pripadne jim podstrcit papir na instalalaci optiky (Ronja/Crusader), pripadne prevesu...
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

thax

Citace: "Belerby"
Citace: "thax"
Citace: "jedjisch"Natahnete si optiku a vykaslete se na compexe :)

Optiku bych určitě rád, ale baráky kolem nás zatim převis z vkd nemají  :?
A pokud to nikdo nezaridi ani mit nebudou  :wink:

On už to Dmitrij nějak řešil, měl se tam dělat převis místo 5 ghz peeru, ale nevim kde se to zaseklo, asi na lidech, co tam jsou připojeni, netuším

scorpio

Citace: "thax"
On už to Dmitrij nějak řešil, měl se tam dělat převis místo 5 ghz peeru, ale nevim kde se to zaseklo, asi na lidech, co tam jsou připojeni, netuším

No pokud máš pocit že se to zaseklo a nehýbe, tak udělej Ty sám něco aby se to hnulo - třeba se spoj s Dmitrijem, zjisti na co to čeká, a trochu to popostrč.

Já kdybych měl čekat až to "někdo" udělá tak se nedočkám.

Angažoval jsem se sám, věnoval jsem tomu čas, od března jsem zařizoval, trochu jsem lidi popoháněl ... no a od soboty jsem na optickém převěsu :lol:

Postarej se, budeš mít co si vyběháš.
-- by Scorpio ---

thax

Citace: "scorpio"
Citace: "thax"
On už to Dmitrij nějak řešil, měl se tam dělat převis místo 5 ghz peeru, ale nevim kde se to zaseklo, asi na lidech, co tam jsou připojeni, netuším

No pokud máš pocit že se to zaseklo a nehýbe, tak udělej Ty sám něco aby se to hnulo - třeba se spoj s Dmitrijem, zjisti na co to čeká, a trochu to popostrč.

Já kdybych měl čekat až to "někdo" udělá tak se nedočkám.

Angažoval jsem se sám, věnoval jsem tomu čas, od března jsem zařizoval, trochu jsem lidi popoháněl ... no a od soboty jsem na optickém převěsu :lol:

Postarej se, budeš mít co si vyběháš.

Já vím, už znám tenhle systém :-) sám sem měl ted docela běhání, prože byl problém ve spojení mezi náma a Skyem přes 5G. S Dmitrijem sem se domlouval, že až by byl převis, přesměroval bych 5G na VKD místo SKY, protože je to blíž. S převisem byl asi problém s domovníkem a smlouvama, už takhle sem měl co dělat, aby si vydupal anténu, kterou mam za oknem a lanku, kterou jsme tahali stupačkama. Máme v baráku už 2 poskytovatele a dalšího už nechtěli, nakonec tu je 10 lidí v klfree

Hanz02

Problem je, ze Klfree nic neposkytuje (nejsme ISP), to je potreba vysvetlil. Ale nekteri domovnici to spatne chapou...

Kdyz mas 10 lidi, tak zkus zatlacit na domovnika, ze jednas za tech 10 lidi. Nebo si je vem sebou, to je efektivnejsi  :D
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

thax

Citace: "Hanz02"Problem je, ze Klfree nic neposkytuje (nejsme ISP), to je potreba vysvetlil. Ale nekteri domovnici to spatne chapou...

Kdyz mas 10 lidi, tak zkus zatlacit na domovnika, ze jednas za tech 10 lidi. Nebo si je vem sebou, to je efektivnejsi  :D

Jo, tenhle domovník to chápe. Sám chtěl kdysi do baráku klfree, ale to bylo v době původní rady, kdy klfree upadalo a nikdo se mu neozval, tak to vzdal

Dmitrij

Joo, kdyby se nasel nekdo ochotny venovat cas vybehani jedine smlouvy, pak by mohla byt po celem rozdelovskem sidlisti optika..

Bohuzel z lidi, kteri jsou jiz pripojeni se nikdo aktivni nenajde (no co, net jim jede, obcas vypadne, ale ONO se to rychle vyresi..)

Ja jsem pomerne dost zasvecen, problem je, ze nemam cas smlouvu vybehat na vedeni prislusnych organu (coz mozna souvisi s tim, ze o vikend neouradujou) a nemam cas pak oblejzat domovniky. (+ nemam graficky editor, kterym bych nakreslil podklady, ktery dany organ bude chtit - necht je Gimp nadosmrti zatracen - ale to je jen vymluva do poctu) ;)

The_P

Pokud to opravdu vazne jen na casu tak se toho rad ujmu. Nestiham sice casto, ale na tohle se preci cas najit musi - kdyz uz to trva takto dlouho.

Tudiz by se s tim safra melo hnout - nejen kvuli 'nam' ale hlavne moznosti prevesu i dal a optice obecne ;)
PS: Samozrejme dalsim aktivnim nadsencum se branit nebudu ^.^ amen!