Main Menu

Registrace

Založil VSJ, Prosinec 28, 2006, 03:50:27 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

VSJ

Zkouším se zaregistrovat, ale vždycky mi to hodí:
Chybné přihlašovací jméno nebo heslo do systému IS
Pokud jste v dohledné době měnili heslo do IS, musíte vyčkat na jeho synchronizaci (1 hod.)

Login i heslo jsou určitě správně (paralelně se bez problémů přihlásím do IS), heslo jsem v dohledné době neměnil (=hodně dlouho). Čím to může být ? Předem díky za radu.

VSJ

Zkusil jsem se zeptat i na mailu uvedeném na stránkách webhostingu, ale:
<webhosting@klfree.net>: host blotto.klfree.net[81.201.48.39] said: 550 5.1.1
<webhosting@klfree.net>: Recipient address rejected: User unknown in virtual alias table (in reply to RCPT TO command)

:'(

belgarat

Citace: VSJ kdy Leden 04, 2007, 12:43:04 ODPOLEDNE
Zkusil jsem se zeptat i na mailu uvedeném na stránkách webhostingu, ale:
<webhosting@klfree.net>: host blotto.klfree.net[81.201.48.39] said: 550 5.1.1
<webhosting@klfree.net>: Recipient address rejected: User unknown in virtual alias table (in reply to RCPT TO command)

:'(

nojo ;) ja jsem se ptal na spravcovskem foru kdo prisel pri migraci o alias... tak Dmitrij ;)

Alias jsem spravil, posli znova.. a jeste mi prozrad jaky mas login jmeno do IS.

VSJ

#3
Takže zdá se, že už to částečně funguje, alespoň registrace, neb jsem se teď opět zkusil zaregistrovat a napsalo mi to:
Registrace proběhla úspěšně

Ale pak už jen píše:

Forbidden
You don't have permission to access / on this server.
---------------------------------------------------
Apache Server at webhosting.klfree.net Port 80 


tj. nedostanu se ani na stránku http://webhosting.klfree.net/   ???

belgarat

Jo, zapomnel jsem report... diky upozorneni jsem chytil chybu pri exportu dat z IS do LDAP ;) ktera potrefila vsechny cleny kteri nebydli na miste ktere zna Ceska Sprava soc. zabezpeceni ;) [maji adresu v IS vyplnenou jako textove pole]. Takovym v dusledku nefungoval ani webhosting, ani webmail, .... ani alias @klfree.cz :)

VSJ

Po odstranění problému s limitem počtu otevřených souborů na proces už se v pohodě přihlásím...

Takže moc díky za pomoc a ochotu, jdu se učit php & MySQL ...   8)