Připojení Kročehlavy - Jeronýmova ulice

Založil prodigy, Leden 03, 2007, 11:37:16 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

prodigy

Wifi-Tábor zdraví klfree.

Mám na Vás prosbu, obrátila se na mě kolegyně z práce, která bydlí na Kladně v Jeronýmově ulici, jestli bych jí nepomohl s připojením k inetu.
Jaký je nejbližší cloud na Jeronýmovku a kontakt na správce?
Koukal jsem se taky na způsob placení a máte tam 350,-Kč měsíčně a pak první registrační platbu 2000,- Kč. Ta platba 2000,- Kč uf to je celkem dost když ještě počítám, že minimálně 2500,-Kč dá za zařízení. Nebo se pletu a nemusí si kupovat zařízení?(ale to se mi moc nezdá)

Jakou jedete rychlostí? Samo je mi jasné že je to wifina a rychlost kolísá, ale jaký je tak standard.

Dík za odpovědi Prodigy
www.wifi-tabor.cz

SPM

Zařízení si musí nakoupit, pokud ovšem bydlí v paneláku, kde je udělaná LANka, stačí jí jenom UTP kabel. Jak rychle to jede na Kladně nevím, nicméně v jedné odlehlejší obci, kde bydlím, to jede kolem 3Mbps (bez shaperu).
Život je krásný jako louka plná rozkvetlých květin. Jen se pro jednu sehneš, tak tě někdo kopne do zadku.

prodigy

to SPM :

dík za prvotní info, bydlí v rodinném domku, takže nepředpokládám, že bude mít kliku a někde poblíž APino na připojení přes UTPčko.

Hanz02

Citace: prodigy kdy Leden 03, 2007, 11:37:16 DOPOLEDNE...

Ahoj, kontaktuj spravce prislusneho Node .

Node Delnicka
Umístění : Kladno Status : OK
Adresa : Dr.Steinera

Správce Node :

Přezdívka (Jméno) : Pitbull (Vít Škuta)
Email : skutak(zavináč)seznam(tečka)cz
ICQ : 363775071
Telefon : 775238365
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...