Main Menu

Notebook za 15k

Založil lordwasill, Leden 21, 2007, 09:36:32 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

lordwasill

Prodam notebook Acer Aspire 1355LC:
AMD Atholon 2600+ mobile (2 GHz)
15 XGA TFT LCD
40 GB HDD
512 DDR SDRAM
DVD/CD-RW Combo
Sdílená grafická karta až 64MB
Originalní Windows XP Home
4xUSB 2.0
1x100Mbit
1xModem
1xS-Video
1xParalelní port
1xVGA výstup na monitor
2xPCMCIA
1xIrDA


Notebook je dva roky starý ve výborném stavu. Baterie vydrží hodinu. Je trošku težší ale jinak nemá žádný problem :). Dotazy a vše kolem u mě:) lordwasill@seznam.cz
Cena 15 000 kč (dohoda lze).
Osobní odběr Kladno a Praha.
http://acer.katalognotebooku.cz/notebook/acer-aspire-1355lc/

F


Jendall

Citace: lordwasill kdy Leden 21, 2007, 09:36:32 ODPOLEDNE....

Mozna by stalo za to uvest, jestli je ta ramka jedna, nebo 2x 256. Jinak cena se mi zda taky trosku vysoka, vydrz neni moc velka a krom procesoru(ktery je mozna az moc vykonny na nb) to nema nic extra, co by za tech 15k stalo.

lordwasill

Je tam ramka 2x256 a procesor je tam opravdu ten co pisu. Koukni na www.acer.cz. O ceně jsem dlouho přemyšlel. Možná bych šel níž :). Ale zase se mi ho neche prodávat za 10 tisís, když si vzpomenu kolik stál.

DrJ3kyll

Obavam se, ze budes mit problem ho prodat i za 10kKc. Zvlast, kdyz ti baterka vydrzi hodinu.

psm

za 15000,- je napr. http://www.alza.cz/notebook-acer-aspire-3103wlm-d67794.htm

ktery ma lepsi parametry atd.. tech deset tisic je rozumna cena, jenom ne pro forum.klfree.net  ;D

a vubec, acery jsou stejne sracky, clovek se na to jednou/dvakrat posadi a uz ma pri nejlepsim obtisknutou klavesnici na displeji  :P

a nejvice se mi na nich libi toto:

Upozornění: vzhledem k záručním podmínkám společnosti ACER v zemích EU je zákazníkům, kteří svůj nákup realizovali daňovým dokladem, na kterém je uvedeno IČ nebo DIČ, poskytována záruka na notebooky ACER v délce trvání 12 měsíců, ostatní zákazníci mají záruku 24 měsíců v autorizovaných servisech.

hahaha

Hangman

Mno když ho dáš za 9000kč tak ti možná i seženu kupce :wink:
btw: Před rokem jsem kupoval skoro to samý za 10k. Nesmíš koukat na to kolik si za to dal ty, ale kolik to má cenu ;D
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

lordwasill

Ja vim, ze tady pro vas to je smesna cena :). Musim to zkusit :). Acer mi pripada jako solidni znacka. Sice neni na krasu ale obsahove bych rekl, ze je docela v pohodě. Se zarukou jsme problem nikdy nemel.

F

#8
no obsahove je na tom mozna dobre ale o kvalite displeju silne pochybuju i IBMko za 20k ma lepsi displej nez acer za 50k

Hangman

Po roce zkušeností s Acer Travelmate můžu jen souhlasit. Jinak Travel maty maj lepší displeye než Aspire, ale např. HP se mi zdá solidnější.
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

lordwasill

Tohle posoudit nemužu jestli má nebo nemá lepší displej. Ale ted jsem instaloval nějakýho novýho Acer Aspire a ten displaj mně dost překvapil. Zdál se mi na pohled pěknej. Ale to je zase jiná věc. Nevim kolik měl odezvu atd...

Andyr

Ty voe, to sou takovy inteligentni lidi co koupej notas za 30kkč, a pak ho prodavaj o polovinu levnej, jinak ti rikam ze se ti jentak neproda:) A za druhe ho zkus dat na aukro a od korunky!!!mozna budes mit stesti a vycucne se ti cena az na 9kkč :police:

kvikvik

hele, 2 roky je na notas fakt hodne. to se spis kazdymu vyplati koupit novej se zarukou. a za stejnou cenu.

Tuvok

lorde na škubání sou tu všichni moc tuhý  ;D

lordwasill