Main Menu

Resetátor session

Založil Joe, Leden 24, 2007, 12:07:08 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Joe

V půlce února (předběžně v sobotu 10.2.) pořádám "resetátor session", neboli hromadnou výrobu resetátorů. Cílem je vyrobit nějaké netriviální  množství - jednak pro stávající nody bez resetátorů, jednak do zásoby. Každá pracovní síla se bude hodit. Umět pájet je výhodou, nikoli podmínkou. Občerstvení bude zajištěno. Ochotníci, hlaste se 8)

Pro neznalé - resetátor je elektronické zařízení, které značne omezuje výpadky připojení (když nějaký router zatuhne, resetátor ho automaticky zresetuje a není potřeba čekat, až k němu někdo přijde a udělá to ručně).

belakos

Vyborne! Tenhle termin vypada slibne, takze pokud vsechno vyjde, rad se dostavim.

SPM

Budou nějaké blbuvzdorné práce nebo blbuvzdorný návod k tomu co se má dělat? :-) Pokud ano a bude to některou ze sobot, tak se také rád dostavím :-)
Život je krásný jako louka plná rozkvetlých květin. Jen se pro jednu sehneš, tak tě někdo kopne do zadku.

Joe

Blbuvzdorné práce i práce s blbuvzdorným návodem samozřejmě budou :-) Termín 10.2. je už téměř jistý a ano, je to sobota.

Thunder

Taky se rád dostavím, pokud nebudu moc namol...  >:D je to totiž hned po mým Maturitním plese  :) Néé, samozřejmně, když to vyjde, tak tam dorazím, jen prosím na maila ty dodatečné informace, kdepak to bude. Díkes
nickFanda@seznam.cz