P2P na Linuxu

Založil Hanz02, Únor 11, 2007, 08:28:20 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Hanz02

Jaky doporucite soft na P2P pro Linux (kubuntu)

Jde mi hlavne o:

- DC
- BitTorrent
- Ostatni

V XP jsem pouzival Strong DC a Utorrent.

Diky za rady...
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

SPM

Na DC jsem měl Valknut, z toho jsem ale přešel a teď mám LinuxDC++ (link nevím, ale když to zadáš na abclinuxu.cz do vyhledávání, tak ti to o tom najde článek). Na torrenty jsem používal rufus, celkem spokojeně, akorát nějak zmizel z portage, tak jsem přešel na ktorrent, ale ten jsem ještě ani nezkoušel... A co se týče ostatních, tak jsem zkoušel akorát eDonkey síť nebo jaxe to jmenuje a na to jsem měl aMule :-)
Život je krásný jako louka plná rozkvetlých květin. Jen se pro jednu sehneš, tak tě někdo kopne do zadku.

Jendall

Na bittorrent a ostatni je skvely mldonkey ....a nebo ciste bittorrentni torrentFlux ...html GUI rulezz  ;D
Co se tyka DC, je to leecherska sit ..... mozna proto ani v linuchu neni poradny DC klient, pac to nema cenu  :angel:

belakos

Torrenty nestahuju, ale na DC mam linuxdcpp (LinuxDC++), ktery se mi zda asi tak nejlepsi. Podle me na stronga ale nema.

SPM

Citace: belakos kdy Únor 12, 2007, 04:18:28 ODPOLEDNE
Torrenty nestahuju, ale na DC mam linuxdcpp (LinuxDC++), ktery se mi zda asi tak nejlepsi. Podle me na stronga ale nema.

Na druhou stranu k LinuxDC++ máš zdrojáky a můžeš si to dopsat :-D
Život je krásný jako louka plná rozkvetlých květin. Jen se pro jednu sehneš, tak tě někdo kopne do zadku.

tom712

Citace: SPM kdy Únor 12, 2007, 05:58:24 ODPOLEDNE
Citace: belakos kdy Únor 12, 2007, 04:18:28 ODPOLEDNE
Torrenty nestahuju, ale na DC mam linuxdcpp (LinuxDC++), ktery se mi zda asi tak nejlepsi. Podle me na stronga ale nema.

Na druhou stranu k LinuxDC++ máš zdrojáky a můžeš si to dopsat :-D
To sou ke strongu taky.

SPM

Citace: tom712 kdy Únor 12, 2007, 06:04:58 ODPOLEDNE
Citace: SPM kdy Únor 12, 2007, 05:58:24 ODPOLEDNE
Citace: belakos kdy Únor 12, 2007, 04:18:28 ODPOLEDNE
Torrenty nestahuju, ale na DC mam linuxdcpp (LinuxDC++), ktery se mi zda asi tak nejlepsi. Podle me na stronga ale nema.

Na druhou stranu k LinuxDC++ máš zdrojáky a můžeš si to dopsat :-D
To sou ke strongu taky.

Mno vidiš, tak pokud to neni prošpikovaný řádkama typu "include <windows.h>", tak by to šlo i zportovat :-)
Život je krásný jako louka plná rozkvetlých květin. Jen se pro jednu sehneš, tak tě někdo kopne do zadku.