Main Menu

Nekuracka restaurace

Založil Hanz02, Březen 19, 2007, 12:09:22 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

Hanz02

Kde na Kladne je nekuracka restaurace?

Pozadavky:

- nekuracke prostredi
- vareni (cim pozdeji, tim lepe)
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

scorpio

-- by Scorpio ---

Pitbull

Citace: Hanz02 kdy Březen 19, 2007, 12:09:22 DOPOLEDNE
Kde na Kladne je nekuracka restaurace?

Pozadavky:

- nekuracke prostredi
- vareni (cim pozdeji, tim lepe)


Tobe uz se nelibi garaze ?  ;)
Nemam tu zadny trapny kecy. LOL

Don Martinez

IMHO je nekuřácká místnost U Admirála (i když nevím jestli tam zákaz neplatí jenom přes poledne), otevřeno mají do 24:00, do kolika vaří to nevím...

Hanz02

Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

Belerby

Pij beer, at je meer *22*

wascheck

Citace: Hanz02 kdy Březen 28, 2007, 03:59:19 ODPOLEDNE
Citace: Pitbull kdy Březen 19, 2007, 11:06:58 DOPOLEDNE
Tobe uz se nelibi garaze ?  ;)

Ne, pokazde z nich hrozne smrdim.... :(

tak to je spravna knajpa ne  ;D 8) ... co by to bylo za hospodu, abys tam odtud odesel navonenej  ;)  ;D

P.S. je fakt, ze by tam mohli nainstalovat nejake odvetrani. Kdyz je tam plno, tak tam neni moc dychatelno .... kazdopadne ale po par kouscich je mi to celkem fuk   :P :angel: :laugh:

DrJ3kyll

presne tak...   kour mi vadi..  ale kdyby tam bylo uplne vyvetrano, tak by to nebylo ono... ;)

Hanz02

Citace: DrJ3kyll kdy Březen 28, 2007, 09:01:31 ODPOLEDNE
presne tak...   kour mi vadi..  ale kdyby tam bylo uplne vyvetrano, tak by to nebylo ono... ;)

Nevylo, porad by tam vsechno smrdelo  :(

Tohle uplne nikdy nevyvetras :( :( :(
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

Hangman

Dle mýho by měli bejt kuřácký hospody a nekuřáský restaurace :wink:
Jinak bych řek že nekuřácký restaurace na Kladně jsou, ale některý hospody upadly po zákazu kouření....

Jinak z restauraček můžeš zkusit čínskou, Escado, La Fontanu čí Pizzerii San Marino - tam máš nekuřácký oddělení :lol:
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

BlackSUN

Já bych byl spíš pro vybudovat kuřácký oddělení, přecijen je snad většina lidí nekuřáků, i když o poměru teda info nemám, jak se pohybuje ve společnosti. Nejvíc mě dokáže vytočit, když je někde hezky čerstvej vzduch a někdo si tam zapálí nebo přijde natáhlej kouřem. Když ne zákaz všude na veřejných místech, kde to jde (zastávky, restaurace, u škol atd), tak aspoň pořádně osolit na dani, ať se to kuřákum "vyplatí".

DrJ3kyll

A nebo kdyz nekdo prijde smrdet do skladu  a nacuchne to od nej uplne vsude - jak hasisacky doupe.