Main Menu

Zapujceni 4GB SD

Založil Hanz02, Srpen 20, 2007, 10:12:57 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

Hanz02

Prosim toho, kdo ma 4GB SD kartu, zda by mi ji nemohl pujcit.

Potrebuji ji na test do navigace a kvuli tomu ji nechci kupovat...

Kdo ji muze na par hodin postradat, prosim, ozvete se :).
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

BlackSUN

V alze lze kartu před nákupem vyzkoušet.

Hangman

Mno myslim, že když schání větráček, pro kterej to nestíhá, tak těžko pojede do Phy zkoušet kartu ;)
Většina obchodů na Kladně, kde je maj, ti je pujcej na vyzkouseni. Takhle jsem to dělal s kartou pro PDA.
Neříkej, že to nejde, ale že to neumíš :-)

Hangman is immortal!!! 

Hanz02

Citace: Hangman kdy Srpen 21, 2007, 07:36:11 ODPOLEDNE
Mno myslim, že když schání větráček, pro kterej to nestíhá, tak těžko pojede do Phy zkoušet kartu ;)
Většina obchodů na Kladně, kde je maj, ti je pujcej na vyzkouseni. Takhle jsem to dělal s kartou pro PDA.

Nestiham ani Kladno...
Dalsi problem je ze nove 4GB SD jsou SDHC (coz nevime zda bude v navigaci fungovat...)
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...

SPM

Citace: Hanz02 kdy Srpen 21, 2007, 10:05:25 ODPOLEDNE
Citace: Hangman kdy Srpen 21, 2007, 07:36:11 ODPOLEDNE
Mno myslim, že když schání větráček, pro kterej to nestíhá, tak těžko pojede do Phy zkoušet kartu ;)
Většina obchodů na Kladně, kde je maj, ti je pujcej na vyzkouseni. Takhle jsem to dělal s kartou pro PDA.

Nestiham ani Kladno...
Dalsi problem je ze nove 4GB SD jsou SDHC (coz nevime zda bude v navigaci fungovat...)

Patrně ne, pač většina PDAček to nezvládá a co jsem koukal na tu tvojí navigaci, tak to je okleštěný PDAčko...
Život je krásný jako louka plná rozkvetlých květin. Jen se pro jednu sehneš, tak tě někdo kopne do zadku.

bagio

Stačila by ti 1GB ? Sám ji používám na navigaci,a stačí to.

SPM

Citace: bagio kdy Srpen 22, 2007, 04:16:50 ODPOLEDNE
Stačila by ti 1GB ? Sám ji používám na navigaci,a stačí to.

Nestačila, už sem mu nabízel mojí 2GB... je moc náročnej :D
Život je krásný jako louka plná rozkvetlých květin. Jen se pro jednu sehneš, tak tě někdo kopne do zadku.

Hanz02

Vyreseno. Uz neni potreba. Diky za nabidky... :)
Zprava o stupni poskozeni: uroven dehydratace 45%, schopnost vybavit si noc 2%, faktor studu 91%.
Doporuceny postup opravy: restartovat system, 36 hodin vypnuty a prepsat udaje. To byla noc...