Main Menu

Informovanost

Založil Waladir, Prosinec 09, 2004, 08:20:27 DOPOLEDNE

« předchozí - další »

Myslíte si, že Rada dostatečně informuje členy?

Lépe by to dělat ani nemohla!
1 (4.8%)
Dozvím se vždy co potřebuji
7 (33.3%)
Občas to vázne, některé informace se nedozvím
9 (42.9%)
Informovanost je naprosto nedostatečná!
4 (19%)

Celkem hlasů: 20

Hlasování ukončeno: Prosinec 09, 2004, 08:20:27 DOPOLEDNE

BlackSUN

Citace: "flashx"Tak fajn kdyz toho tolik vis a vidis do sdruzeni tak bys mohl vedet co se chysta pristi tyden za dulezitou udalost .

Bylo mysleno ze vim vic nez bezny user.

flashx

Citace: "BlackSUN"
Citace: "flashx"Tak fajn kdyz toho tolik vis a vidis do sdruzeni tak bys mohl vedet co se chysta pristi tyden za dulezitou udalost .

Bylo mysleno ze vim vic nez bezny user.

No vsak povidej, prehanej jsem taky jenom obycejny user a rad se dovim
neco navic nebo nejakou informaci co nevim
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

BlackSUN

Citace: "flashx"No vsak povidej, prehanej jsem taky jenom obycejny user a rad se dovim neco navic nebo nejakou informaci co nevim

Nepovazuji te za bezneho usera -> nemusim vedet vic jak ty.

Informace si zadej jinde, ja sem pozorovatel a kritik, ne radni.

Waladir

Skudlik: Ten případ s QoSem byl opět příklad. Netřeba si to brát osobně  :)  Opravdu si myslím, že by stačílo napsat jednoduché info, že se něco bude testovat a že se mohou vyskytnou problémy. Když pak někdo má problémy, ví s čím to může souviset.

Poruch už jsem několik nahlásil, ale snažím se, zbytečně někoho neotravovat tím, že mi třeba nefunguje hodinu spojení, nebo mi chodí pomalu VPNko (když to může být třeba zatíženým spojem do netu) apod. SMSky posílám až když si jsem jistý, že se to "samo" nevyřeší.

Mr. Gespant: Ta nabídka Radě se týkala právě těch softwarových záležitostí. Patch kabel jsem cvakal jednou (asi půl hodiny podle popisu z netu - ale fungoval!), výšky moc nemiluju, jsem si schopný vrtačkou provrtat ruku a zkrátka mám obě ruce pravý (jsem levák). Zase umím něco jiného a to rád nabídnu.

BlackSUN: Díky za podporu. Narozdíl od Tebe ale fandím nové Radě. Má kritika nemá snahu napadat a očerňovat, hádat se a osočovat. Jen se snažím poukázat na problém, který vidím.

belgarat

[off - topic]
S temi poruchami - i male veci pomuzou. V Pletenem Ujezde neustale padalo spojeni, vzdy po par minutach a jenom na chvilku. Postestilo se, ze to proste Nagiosu uteklo: take nepinga neustale ale v 5min intervalu. Takze o tom nikdo moc nevedel a tudiz neresil.

Diky tomu, ze to clenove ohlasili se zjistilo ze je neco spatne, a nasledne konflikt v nastaveni Zeber.

BlackSUN

Citace: "Waladir"Díky za podporu. Narozdíl od Tebe ale fandím nové Radě. Má kritika nemá snahu napadat a očerňovat, hádat se a osočovat. Jen se snažím poukázat na problém, který vidím.

Však já sem taky upozorňoval na problém, který sem viděl. Jen sem byl jaxi ignorován a zapuzován, to jaxi změnilo muj přístup v té věci, jinak nikdy nepíšu něco s prvotním úmyslem se hádat či někoho napadat.

flashx

Citace: "BlackSUN"
Citace: "Waladir"Díky za podporu. Narozdíl od Tebe ale fandím nové Radě. Má kritika nemá snahu napadat a očerňovat, hádat se a osočovat. Jen se snažím poukázat na problém, který vidím.

Však já sem taky upozorňoval na problém, který sem viděl. Jen sem byl jaxi ignorován a zapuzován, to jaxi změnilo muj přístup v té věci, jinak nikdy nepíšu něco s prvotním úmyslem se hádat či někoho napadat.

Byvali clene klfree mas nas soucit.
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

flashx

Citace: "BlackSUN"
Citace: "flashx"No vsak povidej, prehanej jsem taky jenom obycejny user a rad se dovim neco navic nebo nejakou informaci co nevim

Nepovazuji te za bezneho usera -> nemusim vedet vic jak ty.

Informace si zadej jinde, ja sem pozorovatel a kritik, ne radni.


Neodkazuj me na radu sam se tu vytahujes kolik toho vis. Tak prosim sem
s tim rad se dovim neco noveho
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

Mr.Gespant

BlackSUN : No jestli se nemylim tak nejsi clenem sdruzeni, takze jakykoliv tvoje plkani tady nas vubec nezajima a muzeme hazet spinu... Kdyz se ozve nejakej clen sdruzeni ( viz. Waladir ) tak to resime...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

BlackSUN

Citace: "Mr.Gespant"BlackSUN : No jestli se nemylim tak nejsi clenem sdruzeni, takze jakykoliv tvoje plkani tady nas vubec nezajima a muzeme hazet spinu... Kdyz se ozve nejakej clen sdruzeni ( viz. Waladir ) tak to resime...

Já na to upozorňoval když sem členem byl.

Opakovaně sem už uvažoval o znovuvstoupení do sdružení, ale pořád jsou tu dílčí věci, co mě odrazují.

Podle tvé logiky tedy já můžu házet špínu na sdružení. Ale proč bych to dělal? Upozorňuji na nedostatky.

Jinak jen tak koukám, že ti nějak za nové rady narostlo sebevědomí, no užij si ho..

jo

BSe, už sis za tu dobu všimnul, že se snažím odpovídat každému stejnou mírou.

Waladir narozdíl od tebe měl naprosto konkrétní oprávněnou připomínku člena Klfree.
Měl argumenty, neflamoval.

Rozhodně nesdílím Tomášův názor, že s BSe se nemluví. I když často
uvažuju, jestli bychom něco takového neměli vytvořit a nechat si to podepsat
od členů Klfree, kteří BSe na členské schůzi z Klfree vyloučili.

BlackSUN

Jiří má aspoň tolika rozumu, že si vyslechne i pozorovatele/opozici, občas i rozummně odpoví, za to mu dík.

2 flashx: "bývalý člene" je korektnější, řekl bych :-)

Mr.Gespant

Ja jsem nikde nenapsal, ze s BS nemluvim...  Myslim, ze jsme tu spolu nekolikrat mluvili... Ja jen rikam, ze kdyz ma kecy nekdo, kdo neni clenem a v jakymkoliv threadu flameuje, tak proste na jeho stiznosti neberu zretel... Ale jakmile se objevi stiznost od normalniho clena, tak neni problem...
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

flashx

Citace: "BlackSUN"
Citace: "Mr.Gespant"BlackSUN : No jestli se nemylim tak nejsi clenem sdruzeni, takze jakykoliv tvoje plkani tady nas vubec nezajima a muzeme hazet spinu... Kdyz se ozve nejakej clen sdruzeni ( viz. Waladir ) tak to resime...

Já na to upozorňoval když sem členem byl.

Opakovaně sem už uvažoval o znovuvstoupení do sdružení, ale pořád jsou tu dílčí věci, co mě odrazují.

Podle tvé logiky tedy já můžu házet špínu na sdružení. Ale proč bych to dělal? Upozorňuji na nedostatky.

Jinak jen tak koukám, že ti nějak za nové rady narostlo sebevědomí, no užij si ho..

Prosim vyjmenuj veci ktere ti vadi  :D
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

Anonymous

pls pls pls
BSe znovu brat spet do zdruzeni!
on moc uzitecna!
on dobry spamer!
on hodne dobrych napadu v hlave!
on uz poctiva a cestna chlapec!
:mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
ale on asi nechtit spet!
nove vedeni spatne!
ono ho vypudit!
a on to myslet tak dobre z KlFree!