Main Menu

Hádání

Založil BlackSUN, Prosinec 07, 2004, 07:28:30 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

BlackSUN


belgarat

Ehm. napadlo nekoho ze clovek ktery treba o zamerech nebo stavu v Libusine vi nejvic treba dnes necte forum ? Trpelivost, prosim.

Je s podivem, ze jista nejmenovana firma - shodou okolnosti dava praci pratelum pana BlackSUNa - stavi sve pristupove body prakticky paralelne s Klfree.net ... nojo no.
Treba Libusin nezarusi tak jako Kladno.  Jejich bod Klfree-JAPAN (btw neopravnene pouziva nazev Klfree) je obcas slyset az v Praze :)

BlackSUN


jo

Tajemný hrad v Karpatech. Díky za dobrý tip na nový název AP v Rumunské
ulici (jen škoda, že Rumunská v Kladně není).

Cvrcci

Citace: "Belerby"Diky ze ste mu nekdo odpovedel... se tu hned zacnete "hadat", pekny no...
to víš, když jako první prokovuje BlackSun, který s Klfree nemá nic společnýho (kromě toho, že byl z Klfree před časem členskou schůzí vyloučen), to je pak těžký....

BlackSUN


flashx

Citace: "BlackSUN"
Citace: "Cvrcci"
Citace: "Belerby"Diky ze ste mu nekdo odpovedel... se tu hned zacnete "hadat", pekny no...
to víš, když jako první prokovuje BlackSun, který s Klfree nemá nic společnýho (kromě toho, že byl z Klfree před časem členskou schůzí vyloučen), to je pak těžký....

Divil by ses, ale s klfree společného ještě něco mám, respektive obráceně, klfree se mnou.

Povídej, přeháněj jsem napnut.
Nebo že by to byli jenom plané řeči  :roll:
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

BlackSUN


Pitbull

Citace: "BlackSUN"
Citace: "flashx"Povídej, přeháněj jsem napnut.
Nebo že by to byli jenom plané řeči  :roll:


Plané řeči to nejsou, ale ještě musím něco dořešit a pak dořeším tohle.

Hmm tak touhle odpovědí jsi dokázal, že to plané řeči jsou.
Nemam tu zadny trapny kecy. LOL

BlackSUN


Pitbull

Citace: "BlackSUN"
Citace: "Pitbull"Hmm tak touhle odpovědí jsi dokázal, že to plané řeči jsou.

Tvuj prob. jak to bereš. Nech se překvapit.

OK jsem zvědav  :)
Nemam tu zadny trapny kecy. LOL

flashx

Citace: "BlackSUN"
Citace: "flashx"Povídej, přeháněj jsem napnut.
Nebo že by to byli jenom plané řeči  :roll:


Plané řeči to nejsou, ale ještě musím něco dořešit a pak dořeším tohle.

Plky, plky, plky a plané reči.
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

Mr.Gespant

FlashX : Ale jo... prece ma spolecnyho se sdruzenim... daruje nam prece penize na poplatcich... :-)
ento příspěvek nevyjadřuje názor autora :lol:
Let the beer be with you!

flashx

Citace: "Mr.Gespant"FlashX : Ale jo... prece ma spolecnyho se sdruzenim... daruje nam prece penize na poplatcich... :-)

On ne ale jeho otec  :wink:
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

BlackSUN