problém usera na SPITALu

Založil pavlii, Prosinec 10, 2004, 09:21:25 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

pavlii

Klucí, uživatel Novotný (bydlí ob panelák vedle mně, hned u trati) mi převčírem volal, že má poslední dobou dost pravidelné výpadky signálu, ale takové, že nejede nic. Trvá to prý od pár hodin přes třeba většinu noci nebo tak něco a najednou to udělá BLIK a všechno jede jak blázen.

Jak to vypadá s možným rušením tímhle směrem - tedy na Rozdělov? Nebo má k tomu někdo něco konkrétního, kdyby mi zase volal? U něj bylo asi celkem pár lidí od nás, takže už v tom má takový bordel, že si ani nepamatuje třeba mně  :twisted:  No nic... dejte vědět alespoň mne, jestli máte někdo nějaký idea...

Dix, pavlii
IDI Dream MUSIC

Cubase, WaveLab, muzicirovani

flashx

Hmm neco podobneho jsem mel v lete a neprisel jsem na to co to bylo .
idstvo jde stále kupředu, ale člověk se svými komunikačními vlastnostmi, silnými i slabými stránkami je pořád stejný.

belgarat

Pravidelne - treba kazdych 10 minut ? Chapu to spravne, ze to je kazdych X minut, kdy nic nejede, pak dalsich X minut OK, zas vypadek ?

At zkusi pingat behem tech vypadku, pokud mozno s nekonecnym timeoutem. Nam se delo neco podobneho na Stockholmu cca pred dvema mesici: chvili dobry, pak najednou pingy na AP vyskocily na 20 sekund(!), a za 3-5 minut zase pohoda...

Jeslti mu jede zarizeni neustale (nebo muze zaridit, aby jelo), pridam ho do HotSanicu, bude pak na grafech videt kdy to vypadava a s trochou stesti se podari vysledovat co prave v ten cas beha po vsesmeru.

Nevis, jestli se to deje i jinym uzivatelum, nebo jenom jemu ?

pavlii

tak jen jemu. Dík za tip - zkusím ho dokopat k tomu postit připojení nepřetržitě - ohledně těch pingů je mi to jasné, ale on není schopen takovéhleho typu akce. Budu rád, když se mi ho podaří přimět k tomu H24 návrhu.

Dám ti pak vědět - nebo spíš so údaje o něm najdi, měl by to být Novotný, ČSA 31xx (předpokládám).

Není to X minut a X minut, ale prostě třeba (podle něj) 2 hodiny po ránu nic nefunguje (nezkoušel samozřejmě, jestli jedou nějaké pingy; prostě mu nejel net, víc mi neřekl), pak se to zničeho nic zlomilo a celý den to fungovalo (pokud u toho byl) jak fík. Pak zase později večer stop na pár hodin... a takhle se to prý táhne zhruba poslední týden.

p.
IDI Dream MUSIC

Cubase, WaveLab, muzicirovani