Main Menu

Nejde mi dchub ani irc

Založil kuba, Duben 10, 2005, 09:22:24 ODPOLEDNE

« předchozí - další »

kuba

Tak sem zjistil ze irc i hub bezej ale ja se tam nemuzu pripojit...
Na hub muzu pinkat ale kdyz se chci pripojit tak to napise:
Spojeni odmitnuto cilovym zarizenim
A na irc nejde ani pinkat....

Belerby

K cemu chces porad to irc ? ;o) beztak tak nikdo nejni ;o)

PS: Ted sem to zkusil a bezproblemu sem se pripojil...
Pij beer, at je meer *22*

kuba

prave proto sem pisu ze mi nejde irc ani dchub tak mi plz nekdo poradte

Belerby

no tak tohle s tebou po foru resit nechci ;o) asi by to bylo docela zdlouhave, jestli se ti chce, muzes mi napsat na icq.
Pij beer, at je meer *22*

kuba

Takze timhle dekuju vsem co mi to pomohli vyresit.
belgaratovy za to ze ztratil hodinu casu a jediny co mi tu hodinu cpal do hlavy bylo za muj pocitac neposila dns dotazy :)
A taky ze neposilal problem byl ciste jen v dns serverech...
Takze se to nakonec vyresilo na irc - dekuju vsem co mi tam pomohli...
(a pak ze irc je k nicemu... :) )

belgarat

Dosud jsi mi nanestesti nedokazal vysvetlit, proc router pres ktery maji tve dotazy na vsechny DNSky (vnitrni vnejsi) behat nedostaval dotazy na ty adresy ktere "nefungovaly". FAKT nevim proc se to delo - nebo kde jsem delal chybu. Protoze kdyz jsem nechal gamezone, Vezak a dalsi resit dotazy pres DNS na VKD a centralni, chodilo vse jak ma.

Ovsem jedine co mi po ICQcku prichazelo bylo - nefunguje mi "vkd" dopoledne fungovalo, mate chybu v DNSkach. No... tak jo.

Dekuji tem neznamym na IRC, kteri s nim meli trpelivost -- a treba se i podeli o to "co bylo spatne na DNS serverech".

kuba

tak hovoto castecne vysvetleno :)
neznami z irc jsou : Jedjisch, DrJ3kyll (kua to sou nicky tohle napsat da zabrat :) ) a Medwyn (mozna jeste nekdo ale uz nevim kdo ;) )- thx all

DrJ3kyll

Citace: "buBba"tak hovoto castecne vysvetleno :)
neznami z irc jsou : Jedjisch, DrJ3kyll (kua to sou nicky tohle napsat da zabrat :) ) a Medwyn (mozna jeste nekdo ale uz nevim kdo ;) )- thx all

Jak neznami ?!? :))   ..jen pockej.. ;)

jedjisch

Citace: "DrJ3kyll"
Citace: "buBba"tak hovoto castecne vysvetleno :)
neznami z irc jsou : Jedjisch, DrJ3kyll (kua to sou nicky tohle napsat da zabrat :) ) a Medwyn (mozna jeste nekdo ale uz nevim kdo ;) )- thx all

Jak neznami ?!? :))   ..jen pockej.. ;)

Roztrhni si kušnu hákem!  :D

kuba